Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Erről miért nem beszél soha a...

Erről miért nem beszél soha a Jobbik?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 29. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Mert egy érzelem építő párt, aki mindig azt mondja ami éppen jól hangzik. Hogy ezek néha fedik egymást, az nem nagyon zavarja.
2011. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Azért mert ezek mind átpolitizált újságok, olvass SZABAD sajtót. Ami sajnos nincs. Semminek ne higgy, csak amit a szemed előtt látsz. Sőt még annak se. A mai sajtónak három fele van:

Kormánypárti

MSzP-s

Jobbikios


Semmi más, úgyhogy ilyenekre ne hivatkozz. És az összefüggést sem értem az arab világ keresztényei és a Jobbik között.

Ez a gond minden emberrel, nem látják a valóságot. Térjetek észhez.

Az MSzP "elk*ta" (tény)

A Fidesz el fogja... (mindenki tudja)

A Jobbik túl szélsőségesé válik.

Az LMP egy vicc.

Akkor most mire? Nem azt kell nézni melyik a jó párt, hanem hogy melyik a legjobb. És én sem tudok dönteni :/

2011. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Miért beszélne?

Semmi köze a kereszténységhez, neo-táltosok.

2011. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:37


Inkább azt kell nézni ,hogy melyik a legkevésbé rossz mert ,hogy jó nincs az 100000000%

2011. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Semminek ne higgy, csak amit a szemed előtt látsz. Sőt még annak se."


"És az összefüggést sem értem az arab világ keresztényei és a Jobbik között."


Ha te még a szemednek sem hiszel, akkor őszinte részvétem...


[link]

[link]

2011. szept. 29. 19:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi a f@sznak mentek el szavazni? !!! Miért ennyire hülye a nép?
2011. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Miért beszélne? Palesztína nem egy kersztény állam. Utálják a kereszténységet mint a hígfost, ahogy mi magyarok a zsidó, mohamedán, buddhista , egyéb vallásokat. De mi köze ehhez a jobbiknak, ők nem egy palesztín párt.
2011. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

"Semmi köze a kereszténységhez, neo-táltosok."


Mi az anyád köze kellene legyen egy politikai pártnak a valláshoz? He???

2011. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A komment megírásának időpontja: ma 19:47


1: Ez is pont annyira hiteles link, mint a többi -.-

2: A jobbikos linken nem tudom mit nézzek. Hallottál-e már a lengyel-magyar barátságról, japán.magyar barátságról? Ezeket mind különféle napokon ünneplik. És nincs mögötte politikai háttér.

3: Amit az utcán, a tévében, plakátokon látsz az a valóság? Nem mindenhol van "apró betűs rész".


Rág már nem tudok mit írni, csak azt hogy a média felzabált, és egy h*lye vagy. Nem tudom szebben kifejezni magam...

2011. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"A jobbikos linken nem tudom mit nézzek. Hallottál-e már a lengyel-magyar barátságról, japán.magyar barátságról? Ezeket mind különféle napokon ünneplik. És nincs mögötte politikai háttér. "


Szeptember 11-én ünneplik az arabokat. Tényleg nincs mögötte politikai háttér. És te hülyézel le engem. Na barátom, nem tudom, sírjak-e, vagy nevessek. A többi "értetlenkedőről" sem tudom eldönteni, hogy csak tettetik-e ezt a tudatlanságukat, vagy tényleg ennyire sügérek... :)

2011. szept. 29. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!