Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Meg kell-e várni a 4 évet, ha...

Meg kell-e várni a 4 évet, ha a semleges politikusok, politológusok, pénzügyi- és gazdasági szakemberek is ugy vélekednek a jelenlegi kormány munkájáról, hogy hatalmas károkat okoznak?

Figyelt kérdés
Tehát jót nem is hallani a fidesz 2 tv csatornájában elhangzottakon kívül, mégis zömében csak a rossz, elhibázott, hozzá nem értő, rövid időn belül helyre nem hozható olyan kormánydöntések születnek, amire pl nekem egyből az jut az eszembe, hogy akkor mire kell várni ! Hát nem a mi bőrünkre megy ki fidesz játéka.Miért kell még további több mini t két évre várni, mivel nekem már ez is sok, hiszen a megélhetésünk ugy is nehéz. Nem az mszp -t várom vissza sőt a jelenlegiek közül egyiket sem. Szerintem az elkövetkező 2,5 évre SŰRGŐSEN egy szakértői kormányt kell életre hozni a mostani helyébe.
2011. nov. 5. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:

A négy évenkénti választás a normális. De ha elég sokan belátják, hogy tévedtek, és sürgős új irányra van szükség, és ezt a rendelkezésre álló eszközökkel nyomatékosan akarják, akkor akár március 15-én is más olvashatná fel az ünnepi beszédet.

De nem akarják elég sokan. Csak siránkozni szeretnek sokan, és mástól csodát várni. Így hát marad a "zömében rossz...".

2011. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy egy ún. "szakértői kormány" nem szorítana meg? Még drasztikusabban...


Mondasz nekem egy semleges politikust? :)

2011. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek, hiszen normális esetben tényleg 4 évente adunk lehetőséget a tényleges munkára. De - itt azt látom és tapasztalom, sőt ezt tőlem sokkal nagyobb emberek is megerősitik bennem, hogy a jelenlegi kormány ÚJ csinálás gyanánt fenekestől felforgat mindent minden előzetes hatástanulmány nélkülözésével és mint egy kisérleti nyulat felhasznál. Mondhatjuk,hogy a sír szélén állunk és ugy néz ki, hogy ez senkit nem érdekel. Az egyik mai ujságban olvastam, hogy 56-ban is zömében a fizikai munkások gondolták ugy, hogy itt a szép szó nem használt, maguktól nem lépnek félre és keményebb eszközökkel kell fellépni. Véleményem az, hogy majális jellegű demonstrációval már semmire nem megyxünk, mert ők még mindíg a 2/3-ban élnek, ami ma már csak max.1/4
2011. nov. 5. 17:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Én belemennék egy vegyes politikai szakértői kormányba is, hiszen elviekben mindenki megbékélésről beszél, mert ennyire széthúzni ilyen vészhelyzetbe szinte öngyilkosság, hacsak nem szándékosságról van szó. Hogy akkor is lenne megszorítás ! Persze, de időben annak lenne hozama, és belátható időn belül remény. Hozzászoktunk, hiszen ez megy 21 éve, nekem 44 , mivel 63 vagyok és azért számolom így, mert ennyi idő óta kell gondoskodni a családról.
2011. nov. 5. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs,nem lesz olyan kormány soha amely kikerülhetné a kritikát. Jobb idökben sem.A mostani körülmények kötz meg plámne nem. Nem most lett ez elszúrva Már az is nagy hiba volt,hogy néhányan hittek Marx Károlynak,s aztán meg a hatalom ránk-erőltette.."Mindig így volt e világi élet,egyszer fázott,máskor lánggal égett."
2011. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miklós! Akkor neked is az a véleményed, hogy menjünk a saját utunkon és ne vegyük figyelembe a világban zajló azon törvényszerűségeket, amiket Marx ugyan összegzett és Ő nem is mondta, hogy mindenki a gazdasági fejlődésétől függetlenül kövesse. OV és kabinettje valami hasonló véleményem van és valamikor a román komm párt vezére vélekedett így, ugyan ki is fizették a saját tartozásukat, de a szocializálóstól messze lemaradtak és a harmadik világgal versengtek.
2011. nov. 7. 14:12
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek az egész világ a fidesz ellendrukkerei, vagy olyanok vagytok ,mint a cigány lova. Igaz, ha Kerényit látom mindjárt jobb kedvre derülök, mert ő meg tud nevettetni.Úgy hülye ahogy van és a többikkel elmehetne a csába.
2011. nov. 11. 17:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előző dedós (nyolc éves)kormány esetében nem kellett msegvárni a 4 éves kifutás időt?! HA a törvény azóta nem változott,(én nem tudok erről) akkor most is ki kell böjtölnöd ugyanazt.

Egyébként sokan jártatják a leveslesőjüket most,mert most lehet.Bezzeg mikor gumilövedékeztek ujjat tortek,kocsmába mentek verni az ottlévőket,akik se látója se tudója nem volt senminek,akkor ugyancsak lett volna ok a hangot felemelni.

Mindenki aki ezt a kormányt fumigálja emlékeztesse sajátmagát az előző korm. "jótéteményeire",hazudás lopás csalás offsorozás és amiket még nem tudunk. Nem figyeled a rádiót,TV-t nem győzik előrángatni a múlt korm. alatti bűnözőket.

Én is tudom,hogy nem megy minden flottul. Én is szeretném hogy minden jó legyen.Sajnos ilyen soha nem volt és sajnos nem is lesz. Jósolni nem szoktam,mert nem tudok,de most a z egyszer merek,sajnos most tudok,tehát óvva intek miondenkit,nagyon vigyázzon arra,hogy a gyurcsány korm visza ne jőjjön szavazás utján mert akkor aztán lesz alapja az elkeseredésnek. Jóslásom alapja,hogy ők erkölcsi hullák.Aki tőlük vár jót,sajnálom ,de kimondom:hülyébb helyből,mint én nekifutásból.

2011. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze és teljes mértékben igazad van, de ami az országban folyik persze az előző 8-cat hozzáadva és az azelőttieket, akkor igen csak tele van a hócipőm. A türelem elfogyott meg a pénzem is.
2011. nov. 11. 19:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha vigasztal,hogy bajaiddal nem vagy egyedül,akkor gondolj erre.És még valamire. - A magamét adom:Engem valamelyest nyugtat,hogy ha a földi számonkérés elmarad is,az égi nem. Hiába gondolják némej vezetők: úgy vezetjuk a közebereket orruknál fogva ahogy nekünk teszik,mert a földi léten túl találkopznak majd Valakivel Aki rákérdez: Mit tettél azzal az éettel amit tőlem kaptál ajándékba?
2011. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!