Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért tehetik azt meg Magyaror...

Miért tehetik azt meg Magyarországon, hogy minden itt a legdrágább?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon ebben a témában, de szeretném tudni a konkrét okot, hogy miért van ez?

Miért tehetik azt, hogy itthon a legdrágább a benzin, gázolaj, persze az összes környező országban olcsóbb...

És annyi mindent adóztatnak, elhiszem hogy külföldön is mindent adóztatnak, de ennyire?


Valaki elmagyarázná, hogy mikor kezdődött el ez a dolog, hogy a Magyar népnek mindig csak szívás van?


És meddig fog ez folytatódni? Amíg el nem fogy véglegesen a benzin, addig fogják emelni az árát? Pár év múlva majd 1000 forint lesz egy liter?


Külföldön is ennyire szívatják az embereket, csak arról nem beszél a TV?


2011. nov. 6. 19:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
Most akkor minden, vagy az üzemanyag? Mert a kenyér például drágább Ausztriában és Szlovákiában is.
2011. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Shai-Hulud ***** válasza:
80%

Van egy jó ötletem!


Ami itt drágább, abból jól vásárolj be, és add el külföldön. Aztán ott jól vásárolj be abból ami ott olcsóbb, és add el itthon.


Megládd, jól meggazdagszol!

2011. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Problem? ***** válasza:
9%
Figyelj, a magyarok csak sírnak hogy kevés a pénzük jó van 25% kivétel de a többiek meg jajj 400 forintos benzinárak mellett letesszük a kocsit még is dugó áll minden reggel és általában 1 ember ül az autóba meg érted 10évvel ezelőtt volt egy kg kenyér 100forint most 240körül van én is szívesebben venném 100 forintért
2011. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Amíg megveszik drágán is ,minek adják el olcsón??
2011. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"...10évvel ezelőtt volt egy kg kenyér 100forint..."

Na ja, 30 évvel ezelőtt meg 3,60 volt! :-D


Pedro

2011. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

Minden drága? Akkor te még nem jártál Magyarországon kívül.


A benzin pl. a legtöbb nyugati országban drágább.(Múlt héten Belgiumban jártam, és 1,49 € volt egy liter, ami cca. 450 Huf/liter) Vagy a másik a kenyér: normális, ehető kenyeret nem kapsz 2 € alatt/kg.(Hollandia). Én Hollandiában élek, és igen, itt is vannak áremelések, mert ez nem magyar találmány! Így működik a világ! Olvass utána!

2011. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
67%
Mert multik irányítják az országot nem pedig a magyarok
2011. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 uuallomas ***** válasza:
78%

"Valaki elmagyarázná, hogy mikor kezdődött el ez a dolog, hogy a Magyar népnek mindig csak szívás van?"


Amikor a kollektív szellemi szint lebukfencezett a béka segge alá, ez egy hosszú folyamat volt. Több mint száz éve kezdődött.


Egyébiránt, most jelenleg a Gnómtolcsy és az intézkedések teszik ezt leginkább, de természetesen a Levis farmerek példája nagyon jó, amíg itthon lehet 30 ezer addig az Egyesült Királyságban nem kérnek érte 10 ezer forintnyi összeget, és ez sok éves példa. Van aki megvegye itt, elviszik ne aggódj.

2011. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy kedves Hollandiában élő barátom,az én havi 25.600 forintos segélyem ott jobb esetben egy jópofa borravalónak felel meg!Én ebből élek egy hónapig!
2011. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Mert szívják a vérét az országnak, nyugatról, és 21 éve a felsőbb körök is rácsatlakoztak a szívattyúra.
2011. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!