Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyarországot bóvliba vágták,...

Magyarországot bóvliba vágták, a forint zuhan. Mit mondana most Orbán ellenzékben?

Figyelt kérdés

„Ez okozta a sorozatos pofonokat, amelyek külföldről érték és érik az országot: a leminősítések, a forint zuhanása, vagyis az egész csődtömeg, amit ez a kormány az elmúlt években az ország, és mindannyiunk nyakába zúdított"


(2009.március 6.)


2011. nov. 25. 00:24
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
87%

Jaj, hát rosszul látod, ez egy egészen más helyzet.


Akkor annak a kormánynak a hozzá nem értése, pazarlása, és felelőtlensége okozta a gazdasági helyzet romlását. Mert azok magyarellenesek voltak.


De a mostani kormány NEMZETI, és hozzáértő, igen jó szakemberekből áll, mint például a már régen ismert Matolcsy. Most a nemzetközi helyzet fokozódott, és azért vannak problémák, pedig a kormány MINDENT megtesz, hogy a fülkeforradalmi szabadságharcunkat győzelemre vigye.


Még az IMF-től is elfordultak, mert az ország 2/3-a ezt akarta, most pedig visszafordultak, mert az ország 2/3-a ezt is akarta. Ők mindig a választók többségének felhatalmazásával döntenek arról is, hogy milyen megtakarításokat nyúljanak le, hogy mekkora veszteséggel vásároljanak vissza cégeket, és hogy 700ezer forintos fizetést kapjanak.


Nagyon rosszul látod te a dolgokat... A végén még azt fogom hinni, hogy te nem szereted hős szabadságharcos nagy vezérünket!


Pedro

2011. nov. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Monnyon le!

Ezt mondaná


Még 1,5 év Fidesz kormányzás és csődbe megyünk!


El kell távolítani ezt a dilettáns balkáni bagázst!

2011. nov. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Hejj Pedro!


Te hogy látod a jövőt meg az életedet? Nem agyalsz emigráláson? (tudom nem 20 éves vagy, de sztem nem oszt nem szoroz rajta, a tudás és emberi érték számít)


Amúgy csak érdeklődésként: találtál végül embert droidra?

2011. nov. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy buta kontár hazug kormány a vezetőjével együtt!!! Magyarországot a szakadékba kormányozták!!! Szakértői kormányt!!!
2011. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szakértői kormányt Magyarországnak!! Mondjanak le a kontár hazudozók!!------ Ördögi körbe kergette magát Magyarország - 13:04

Az IMF egész Európán belüli félelmetes szereperősödése, ugyanakkor a csődöt mondott politikusok lemondása várható, Magyarország elvesztette esélyét, hogy belátható időn belül növekedjen a gazdasága. Ez a határozott véleménye Anders Aslundnak, annak a svéd közgazdának és geopolitikai stratégának, aki tanácsadója egyebek mellett az Európán belüli, viszonylag legsikeresebbnek számító, gazdasági sokkterápiákat felvállalt svéd, lett és lengyel kormányoknak.


Anders Aslund az Alapblognak adott interjújában azt állítja, hogy a piacok akkor nyugodnának meg igazán, ha Angela Merkel német kancellár, Nicolas Sarkozy francia elnök is levonná a tanulságot elkövetett hibáikból és ők is távoznának a hatalomból. A jelenlegi helyzetben Európának szakértői kormányokra és az európai pénzügyi intézmények, legfőképpen pedig az IMF szerepének felerősítésére van szüksége. A Nemzetközi Valutaalap eleve a világ legfontosabb pénzintézményévé válik azáltal, hogy abban Kína fogja játszani a főszerepet.

2011. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szar volt az MSZP, most szar a Fidesz. Jobbik se lesz jobb. Minden párttal elszáll a ló, ha megválasztják.


mi meg szopcsizunk, mint torkosborz!

2011. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Shai-Hulud ***** válasza:

OFF


Kamumail:


Én jól elvagyok itthon, tudod mivel foglalkozom, abból azért tisztességesen meg lehet élni (még itt is).


A jövőm? Hát azt már sejtem, hogy állami nyugdíjat nem nagyon fogok kapni, azt éppen most éltük fel ugyebár... De azért vannak megtakarításaim, és vannak szeretteim, akik viszontszeretnek. Remélem a napi kis száraz kenyér és víz adagomat megkapom majd tőlük. :-DD


Köszönöm a rólam alkotott véleményedet, igyekszem rászolgálni!


Találtam embert, mindig van, akinek kell a munka. De bevallom, jobban örültem volna olyannak, akit már "leteszteltem", és kellően intelligensnek találtam. :-P


Pedro

2011. nov. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt akartam írni, hogy én is jól megvagyok, de néha nehéz megítélni :/

Az átlagos magyar fizetésekhez képest messzemenően jobban keresek (főleg ha azt nézzük, hogy távmunkás vagyok, most 2 cégnek is, plusz maszek)

viszont ezt mind ugye adózatlanul többnyire (minimálbér max a legális)



Az a gond, hogy ha neagyjisten csődbe megyünk, vagy elinflálódunk, akkor cseszhetünk mindent itthon.


Plusz az ilyen újabb meg újabb gestapók létrehozása utána azért kezdek idegeskedni. Főleg, hogy van egy weblap ötletem amit meg akarok valósítani, alapból pártatlan, de még az is lehet, hogy megszopatnak majd érte :/



Talán egyszer még üzletelünk is ki tudja :) Most JAVA-znom köll kicsit (egész egyszerű, azt hittem gázabb, sima linuxos konzolos progi) azt majd kb 2 hónap múlva a droid is befigyel. Utána már csak Xcode-s iOs meg AS3 hiányzik, hogy mindentudó guru legyek :D


rászolgáltál a véleményemre, biztos vagyok benne!

2011. nov. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!