Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az lmp-sek csak kötögetni...

Az lmp-sek csak kötögetni járnak be a parlamentbe?


2011. nov. 26. 20:34
1 2
 1/16 bumbi02 ***** válasza:
28%
nem tudom kivideózta, de annak is volt ideje a sok "munka" meg laptopozás mellett videózgatni... Egyik se különbb mint a másik, csak van amelyik levideózza hogy a másik nem dolgozik.. Pedig egyik se ...
2011. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Schiffer András például horgolgatni szokott, egyébként pedig biztos vagyok benne, hogy a kedvenc jobbikos képviselőid is szoktak mondjuk pasziánszozni a parlamentben, a beszélgetésről nem is beszélve. Arányosan ők nyújtották be a legtöbb módosító indítványt a plenáris üléseken, és még akkor is bejárnak, ha a jobbikosok a fideszesek, és az mszp-sek távol maradnak az országháztól. Lehetne annyi eszed, hogy a hasonló jellegű manipulatív videóknak nem dőlsz be, és utána nézel mondjuk a párt parlamenti munkájának. Ha egy jobbikos képviselőről lenne hasonló felvétel, biztosan sikítanál, hogy hát nem is mindig meg ez csak véletlen stb....
2011. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez a videó nem manipulatív. Egyébként meg mi alapján jobbikozol le?
2011. nov. 26. 20:46
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Hát kurucinfós videót linkeltél azért jobbikoztalak le. Igazad van a videó maga nem manipulatív, de a kérdéssel együtt az.
2011. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem érdekel, hogy kurucinfós vagy sem, de azért kötögetni a Parlamentben?

És ennyi pénzért:

Kaufer Virág 2011 október:

Bruttó tiszteletdíj: 394 230 Ft.

Választókerületi pótlék: 295 673 Ft.

Lakhatási támogatás: 115 950 Ft.

2011. nov. 26. 21:02
 6/16 bumbi02 ***** válasza:
66%

Kaufer Virág (2010)


28 önálló inditvány

95 felszólalás



most csak találomra ráböktem egy képviselő névre:


Gyopáros Alpár (2006-2010)


önálló inditványok 10

felszólalások 8



Lehet hogy egyszer kötögetett, de kb 10x annyiszor szólt hozzá a témához mint Gyopáros Alpár barátunk , annyi különbséggel hogy Gyopáros Alpár 4 év alatt szólt ennyit hozzá, Kaufer pedig 1 ....

2011. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
A Godwin-törvényt ki kéne egészíteni. Komolyan, HOGY JÖN IDE A JOBBIK?
2011. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Bumbi, 5 oldalas indítványt 4-en beadni nem valami nagy kunszt. 1 év alatt. Minden harmadik nap írt egy oldal indítvényt, hűha. A felszólalások meg általában csak politikai csatározások. Adok-kapok, avagy dobáljuk szrral másikat. Attól, hogy Alpár nevű ember még ennél is gyengébb volt, attól még a mi Virágunk nem lesz jobb. Vagy vakok közt szerinted félszemű a király?
2011. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 bumbi02 ***** válasza:
29%

Nem dicsérem én se Kaufert.. Csak mutattam hogy még így is többet "dolgozott" mint Alpár..


Csak nem kéne ezen se fennakadni - sajnos -, hiszen fele politikus be se jár és felveszi a fizetést , másik fele pedig bejár aztán laptopozik, kártyázik, kötöget , vagy mint épp látjuk videózza a másikat. Eléggé lejárató videónak tünik nekem. Ez olyan mintha mindenki az utcára sz*rna, de valaki sz*rás közben levideózza a másikat hogy de gusztustalan hogy oda ürit az utcára...

2011. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Egy csomóan vannak a parlamentben, lásd kdnp-s képviselők nagy része, akik évente ha egyszer felszólalnak, és egyáltalán nem nyújtanak be önálló indítványokat. Másrészt pedig nem csak a Parlamenti hanem a bizottsági munkát is figyelembe kell venni. Meg persze nyilván Scheiring Gábornak, meg Schiffernek adnak több lehetőséget indítványok beadására, vagy Karácsony Gergelynek, mert azért ők a prominensek. Kíváncsi vagyok, te mivel ütnéd el az időt, ha egymást után 5 kdnp-s és 8 fideszes képviselőtől kellene visszahallgatnod a következő mondatokat: elmúlt nyolc év, igazságos egykulcsos adórendszer, unortodox gazdaságpolitika, egyszerűbb adórendszer stb....
2011. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!