Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most elfogadták azt a törvényt...

Most elfogadták azt a törvényt, hogy fiatalkorú nem mehet az utcára 8 után?

Figyelt kérdés
tudom,hogy az van a törvényben,hogy lehet házasodni,és szülői felügyelettel lehet kint lenni...de elfogadták,és ez lesz jan. elsejétől?
2011. dec. 30. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
21:00 után nem lehet szülői felügyelet nélkül kinnt lenni azoknak akik még nem töltötték be a 18 évet.
2011. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én úgy tudtam, hogy 22.00 után 16 év alatt. akkor mi is a helyzet?


tökjó példa arra, hogy milyen jó is a kommunikáció a kormány és a társadalom közt...

2011. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok..:)

Szerintem ebből úgysem lesz semmi...

2011. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 escrogar ***** válasza:
Ami ebben a törvényben van, az az, hogy 14 év alatt este tízig lehetsz kinn felügyelet nélkül, 14-16 között pedig tizenegyig.
2012. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ekkora baromságot...mármint ez a törvény. Ha el akarnak rabolni, megteszik délután kettőkor amikor jövünk haza suliból, hát öcsém...
2012. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valaki nem tudja, hogy ezt a törvényt/törvénytervezetet hol találom? Esetleg milyen néven?

Mert ezt már én is szeretném letisztázni.

2012. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. nem amiatt van csak a törvény, hanem elég sokan csavarognak a városban, és ez szemet szúrt 1-2 embernek, belátom jogosan. én is csak 19 éves voltam, de 14 évesen nem lógtam egész éjszaka az utcán, maximum 8-9ig, tehát ez teljesen jogos. kérdés, hogyha ezt megcsinálnák, ki ellenőrizné? rendőröknek van jobb dolguk is, mint hogy este 18 év alattiakat igazoltassanak, meg maximum hazaviszik, a szülőnek meg úgyis mind1...
2012. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!