Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki szereti az Mkkp-t?

Ki szereti az Mkkp-t?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Rohadtul nem kellene egy olyan országban viccet csinálni a politikából, ahol emberek tömegesen éheznek, fagynak halálra, családok százezreit lakoltathatják ki, ahol tönkremegy az egészségügy, ahol Irakba és Afganisztánba küldünk az ottani milliós áldozatokkal járó népirtásokhoz asszisztálni katonáinkat. A Munkáspárt 2006 véleménye szerint ez a kétfarkú kutyaság nem vicces, és irdatlan felelősség ilyen hülye "protestpártokat" alakítani. Izlandon el lehet ezt játszani, mert ott nincsenek ilyen problémák, de a magyar politikai élet nem erre való. Gondolkozzunk végre a népünkért felelősségteljesen!
2012. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Tudsz valami mást is, mint a munkáspártot reklámozni?
2012. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Legalább őszintén hazudnak.
2012. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
meg rohadt hülyék is.
2012. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem rossz, hogy végre van egy párt, aki úgymond viccet csinál egy olyan dologból, amit az emberek általában (sajnos a vezetés hibájából) túl komolyan vesznek. egyúttal felhívják a figyelmet a többi pártnak az irreális ígéreteire, amiket az adott szóvivők úgy mondanak el, h közben majdhogynem beleröhögnek az ember pofájába, hogy "Higgyél, hülye!".


ha jól tudom, Izlandon egy ilyesmi párt megnyert vmilyen választást, olyan szinten elege volt mindenkinek a nagyképű, az ország érdekeinek hangoztatását a saját zsebük megtömésére felhasználó politikusokból.


... most, hogy így mondom, nekem is elegem van belőlük. minden egyes rohadt pártból, aminek a képviselői konkrétan hülyét csinálnak az emberekből.

2012. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudnak, hanem viccelnek, sőt: a hazudozóknak állítanak görbe tükröt, egyfajta tiltakozásként. A diktatúra elleni viccnek nem mellesleg óriási hagyománya van, gondolj csak Hofira (igaz, ő nem alapított pártot). De a cseheknél ott volt a Törvény Keretein Belül Mérsékelten Haladó Párt, amelyik nagyon is hasonlított a kétfarkú kutya párthoz (Jaroslav Hasek alapította)

Nem mellesleg a nevetésnek gyógyító hatása van.

http://www.youtube.com/watch?v=JbOzZjPaeYE&feature=player_em..

2012. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi véleményeket,kaptok egy zöldet egyébként még jöhet :D
2012. jan. 4. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:

(A kérdező előtti utolsó hozzászóló vagyok)

Azért azt is megjegyzem, hogy tény az, hogy a demokráciának ez egy elég sajátos értelmezése, kiforgatása. Én is sokat gondolkodtam azon, hogy azok, akik '56-ban az életüket, szabadságukat, egzisztenciájukat áldozták a demokráciáért, ezért küzdöttek-e. Azonban úgy vélem, hogy ez valóban csak egy tünet. A politika tehetetlenségét (miszerint az nyer aki nagyobbat hazudik, nagyobb indulatot kelt, több [általában összecsalt] pénzt tud kampányra költeni, stb.) kettő-négy féleképpen lehet feldolgozni:

- tartozkodok, (és kocsmában mérgelődök)

- én magam is agresszív leszek, felülök az indulatkeltésre (jobbikos leszek)

- kigúnyolni azokat a pártokat, akik hülyére veszik az emereket, és azokat az embereket, akik hagyják magukat hülyíteni. Ez is egyfajta értéke a demokráciára, de - ha a te inged három képpen veheted fel: vagy háborogsz rajta, vagy röhögsz, vagy elgondolkodsz a lényegén.

- konstruktív megoldásokat keresek, amire kevesen vevők, mert gondolkodni nehezebb mint anyázni (LMP)

2012. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
George Soros
2016. szept. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!