Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A kaszinókban miért nem...

A kaszinókban miért nem érvényes a dohányzási tilalom?

Figyelt kérdés

...azért, mert oda gazdagok járnak, és még ez a kiváltság is jár nekik? Pofátlanság!

Ha tilos, akkor mindenhol tilos kellene legyen!!!


2012. jan. 3. 17:41
1 2
 1/16 doboszoli ***** válasza:
100%

Bölcs kormányunk nem indokolta.

Talán a fanok gyártanak rá elméletet.

Kíváncsian várom!!

2012. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Hááááát

Őőőőőőő.

Nem tudom.

Ott lehet cigizni?

2012. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Ez miért kérdés? A kérdés az hogy engedhető meg egy szabad országban bárminek a tiltása? Tiltsák az emberölést, a testi sértést, a lopást, de hogy lehet a dohányzást tiltani? Az előbb felsoroltak mind valaki ellen irányulnak, de a dohányzás nem, ehhez elég előírni, hogy kötelező elkülöníteni, ahol erre nincs mód ott tiltani lehet. De milyen jogon tilt bárki bármit, ami nem árt másoknak? Úgyértem külön helyiségben nem. Ez szabad ország???


EZ EGY SZAR!

2012. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Shai-Hulud ***** válasza:
88%

A kaszinókba a gazdagabb réteg, nagyrészt külföldiek járnak. Ha kitiltod őket, mert dohányoznak, akkor nem költik a dollárjaikat, az eurójukat. És hát ugye pénz beszél...


Egy kis bevételért simán feladjuk a magas röptű elveinket. Végülis ha fizetnek érte, már nem is fontos az egészségvédelem.


Ezzel együtt mostmár lassan a ló túloldalán tartózkodunk. Az rendben van, hogy a dohányzók ne füstöljenek a nemdohányzók orra alá. De jelenleg szabályosan üldözzük a dohányosokat. Miért ne dohányozhatnának ott, ahol ez másokat nem zavar? Miért kell kitiltani egy vendéglőből őket? Miért ne lehetne kifejezetten dohányzó vendéglő?


Legfeljebb nem megy be, akit ez zavar...

2012. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mert a kisember érdekével ellentétes lenne.

Nem kiskocsmát nyitok a faluszélen, hanem St. Tubák kaszinót, és a problem meg van oldva.

2012. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom de ezzel a törvénnyel / rendelettel azt hiszi Fityesz, hogy az EU figyelmét elterelheti, hisz mi milyen komoly EU szankciókat betartunk!
2012. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Három indok van rá: pénz, pénz, pénz.
2012. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. A kaszinókba meg gazdagok járnak, de szegényen jönnek ki :)
2012. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

tegnap 19:12


St. Tubák ez krvajó :DDD

2012. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam még a dohányzási tilalomról szóló törvényt, de ugy hallottam, hogy kimondottan játéktermekben szabad dohányozni.
2012. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!