Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » MSZP, vagy Fidesz? Melyiket...

Sammer100 kérdése:

MSZP, vagy Fidesz? Melyiket szereted jobban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 20:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%
Mind a kettőt utálom.
2012. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
59%
mind a kettőnek lámpavason a helye.
2012. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
52%
Én mindkettőért odavagyok. Úúúúúúúgy szeretném egy vitrinben nézegetni őket, feltűzve egy szép bársonyra.
2012. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
63%
S.art vagy a h.ányást? Nem is tudom?
2012. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Rühellem mind2-t, tönkretették az országot.
2012. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
58%
Fidesztől tudnék sorolni több pozitívumot. Tudom, hogy ezért le fognak pontozni, de pl. a három csapás törvénye nekem nagyon tetszett, vagy most az önvédelemmel kapcsolatos törvény. Azért MSZP alatt jó, ha visszaütök, és nem engem csuknak le. Ezek olyan dolgok, amik mindenképpen szimpatikusak a Fideszben.
2012. jan. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
72%

pepszi kóla

koka kóla

ugyanaz

egykutya

2012. jan. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
30%
Ha kettő közül kell választani akkor az MSZP.A Fidesz diktaturát épit, neonáci csapatokat támogat.Náci-fasiszta országot akar!
2012. jan. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 zozi1111 ***** válasza:
91%

Mind a kettőtől hányhatnékom van, sőt a demokratikus koalíciótól is. Amibe Gyurcsány van, az nem lehet jó.

Végeredményben, az egész parlamenttől, nem az ország érdekeit nézik, hanem a saját zsebüket. Megegyezés, közös ország vezetés nincs, csak állandó széthúzás.

2012. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
60%
Én nem tudom, de mindenkinek csak Gyurcsanyofóbiája van??Egyáltalán fel tudtok még néhány politikust sorolni az akkori baloldalból? Legalább ő nem vette fel a fizetését éveken keresztül, mert elismerte, hogy nincs rá szüksége. Egyébként az összes politikust p.csán rúgnám, párttól függetlenül. Ha jön az államcsőd, legközelebb ne az én pénzemet lopják el, hanem ajánlják fel a saját fizetésük 2/3át és megmenekül az ország legalább!!!!És még a maradék pénzükből is 100szor különbül fognak megélni, mint mi!!!
2012. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!