Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Még mindig kiállto...

Fideszesek! Még mindig kiálltok a pártotok mellett?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

3 diplomás tanárként eddig 140.000 ft volt a fizetésem. Mostani fizetésem már csak 102.000 ft volt. Hogy lehet ez?

Ez kellett a birka magyar népnek, hát most ne panaszkodjon senki. 2/3-t adtatok neki, ő majd 2/3-t vesz el tőletek.

2012. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%

A mostani fizetésed még a decemberi és a tavalyi adószabályok vonatkoznak rá ugyanúgy, mint az előzőekre.

Tanárként ezt igazán tudhatnád...

2012. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
4%

"3 diplomás tanárként"


Mi az a három diploma?

2012. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Első!

Azért eddig is sok mindenben változott az adótörvény. De most jön csak a "java"! :(

Hamarosan megszüntetik az adójóváírást, ami a minimálbér adóját egyenlítette ki. Van még sok egyéb nyalánkság is.

2012. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodj meg, az "igazi" fideszesek most is kiállnak hőn szeretett vezérük mellett. "mindig, minden körülmények között"
2012. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Ne remegj,ha nem lesznek utódok még ennyit sem fogsz keresni mert nem lesz akit tanítsál a három diplomáddal!
2012. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nagyon sajnálom, hogy rájuk adtam le a voksom annó. Csak hát, ha elgondolkodik az ember, akkor rájön, hogy semmi alternatíva nem volt. Az az igazság, hogy Magyarországon nagyon szegényes a politikai kultúra...
2012. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
3%

nem tudom miért kell mindig a fideszt szidni.

Az mszp tönkretette az országot 8 év alatt.

megszorítások kellenek hogy kijöjjünk belőle.

2012. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Jó emberek ez ami van az országban akkor is 20 év sara, kivétel nélkűl minden eddigi kormányban a tolvajok, és rablók dőzsöltek idelye lenne már az igazi változásnak.Most már az eddig dőzsölők nyomorogjanak.
2012. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Én szégyellem, hogy odahúztam azt a két vonalat... Azt hittem, a kisebbik rosszat választottam, tévedtem!
2012. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!