Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek Selmeczi...

Mi a véleményetek Selmeczi Gabriella szövegeléséről?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 14:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%
Először azon kezdjük hogy egy pösze ne beszéljen nyilvánosság elött mert az arra alkalmatlan és tiszteletlenség a közönséggel szemben!
2012. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
23%
Az a tiszteletlenség, hogy te azon csúfolódsz, hogy pösze.
2012. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
64%

Ne vagyok se fityeszes se maszopos meg elempés meg semmilyen sem de amikor nagy ritkán bekapcsolom a tv-t és meglátom azt a nőt akkor szinte ökölbe szorul a kezem. Van benne valami ami kegyetlenül irritál és most nem a pöszeségre gondolok.

De ugyanez az érzés fog el amikor mesterházyt látom vagy orbánt vagy lázárt ja meg a szíjjártót.

2012. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
77%

El lehet toppogni logopédushoz, még Bódy Sylvinek (így írják?) is sikerült!

A véleményem nem tudom leírni, mert nem tudom hangutánzó szóval leírni, amit gondolok/érzek, mikor meglátom.

2012. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 doboszoli ***** válasza:
80%
Van az a pénz...
2012. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
79%

Kivel lehetett együtt x pásztorórát, hogy megkapta ezt az állást?


De legalább megtanulná a szövegét normálisan, vagy kerítenének mellé egy olyan fogalmazót, aki ért is a munkájához, mert ez a nő magától képtelen diplomatikusan fogalmazni!

2012. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Dick Esmen ***** válasza:
81%
Egy hülye liba.
2012. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem tudom mit gondoljak arról, aki kiflit lop az áruházban, majd amikor rajtakapják, képviselői mentelmi jogával védekezik.

Írjátok meg ti!

Az viszont tuti, ha engem elkapnak egy kifliért, most, lecsuknának!


Azt viszont nem díjazom, hogy a magánnyugdíjpénztári befizetéseket államosították/ellopták... és eltőzsdézték. Mert ők voltak azok, akik a legrosszabb időben váltották ki a részvényeket mert kellett a pénz, és mindezért a pénztárakat okolták. Persze a pénztárak rendszere sem volt tökéletes, de másképpen is lehetett volna ezt rendezni. És akkor azt mondták, hogy nyugdíjra kell a pénz, de mégis minden másra elment, csak nyugdíjra a legkevésbé.


Más visszás ügyei miatt is a bögyömben van. Pl. ő olyan nagy uriasszony, hogy külön vizesblokkot kellett kiépíteni annakidején hogy közvetlen fürdőszobája legyen az irodájánál. Nézzetek utána, mennyibe került, az, hogy nem akaródzott neki elmenni a folyosón pár métert!


Kérdező, nem írtad le, konkrétan melyik szövegelésére gondolsz! adj linket! És konkrét válasznak több esélye lesz.

2012. jan. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
0%
Miért Ti mind tökéletesek vagytok? És sem vagyok Fidesz tag, de az biztos hogy nem buta nő. A beszédéről egyikőtök sem írt csak a felszínes dolgokról.MAGÁNNYUGDÍJ PÉNZTÁRBA PEDIG ÉVEKIG az MSZP kényszerítette a dolgozókat, hogy ott is lehessen a vezetőknek fizetést az egekig emelni, sikkasztani. Boldogabb országokban csak az állami nyugdíj mellett lehetnek magánnyugdíjpénztárak, mert ott is a sok szélhámosság pénzüket elvesztve sokan kiugráltak az ablakokon. Te betennéd a pénzedet Gipsz Jakab által létrehozott akármibe? És hogy az állam vállaljon értük felelöséget ha elzsugázták a rájuk bízott pénzeket? Ha Te lennél az állam Te fizetnél például? Én biztosan nem, sőt kényszermunkára ítélném őket! V..X
2012. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
Állítólag mindenkinek meg van írva előre minden így neki is. Tehát ezt a szöveget, ami nagyon egy húron pendül a többi szóvivőjével nagyon orbános.
2012. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!