Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vajon hánykolódik-e éjszakánké...

Tetris kérdése:

Vajon hánykolódik-e éjszakánként a Wizz Air magyar igazgatója?

Figyelt kérdés

Mint a híradásokból meg lehetett tudni, ez az ember volt az, aki a nemzeti légitársaságunkat felnyomta az Eu-nál, hogy jogtalanul veszi fel az állami támogatásokat. Vajon gondolt-e arra ez az ember, hogy a feljelentése nyomán ezrek kerülnek majd az utcára, és ezrek élete fog ellehetetlenülni? Vagy a profit megszerzése fontosabb, mint a hazaszeretet?

Vajon van-e ennek az embernek emiatt lelkifurdalása?


2012. febr. 14. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Egy bizonyos pozíció felett a lelkifurdalás nem tartozéka az embernek.
2012. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Szar ügy, de profitból meg lehet élni, hazaszeretetből nem. Amúgy a Malév korábbi vezérigazgatója nyomta föl az EU-nál.Hoppá, most a WizzAir góréja.

Jól hangzik a többezer ember elvesztette a munkáját, de a Malév alkalmazottak nagyobbik részét már "megtalálta" a Ryanair, és a WizzAir is, jó pilótákra szükség van /+ stewardesek, és más kisegítő személyzet is kell/

2012. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mégis milyen lelkületű ember az, akinek ennyire nem számít, hogy tönkretesz egy nemzeti jelképet?

És nem talál mindenki másik állást, lesz egy nagy rakás munkanélküli, akik majd segélyért fognak sorbaállni, hogy valahogy megéljenek. Arról nem is beszélve, hogy alvállalkozók is tönkremennek abba, hogy a malév megszünt.

2012. febr. 14. 17:52
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Neked sincs sok gazdasági érzéked.


Így megnyitott egy piaci rést, amit az ő vállalata (is) betölt innentől, neki ez plusz bevétel lesz. Történet vége.


Amúgy meg, ha minden szabályosan ment volna, akkor hiába kapálózik ez az ember, nem történt volna semmi a Malévval. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.


Nem tudom miért gondolják páran fejőstehénnek az Uniót. Ad pénzt, de megszabja a szabályokat. Mi nem tartottuk be őket, nincs több pénz. Nem értem mi a bonyolult ebben.

2012. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Elismerem, nincs sok gazdasági érzékem. Én inkább érzelmi oldalról nézem ezt a kérdést. Saját magamból kiindulva gondolom azt, hogy a Wizz Air igazgatója nem tud aludni éjszakánként. Engem legalábbis nagyon furdalna a lelkiismeret, hogyha a hazámat így lejáratnám,beárulnám, és pláne, ha miattam emberek kerülnének utcára.

Úgy szégyellném magam, hogy mennék is a Dunának neki!

2012. febr. 14. 18:22
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Érzelmi szempontból már így is túl sokba volt ez a malév sztori nekünk... Sajnálok mindenkit, összeszorult és még ma is összeszorul a torkom. És sajnálom a többi, más vállalatnál bedőlt dolgozót is, akiknek nincs munkája mert tönkrement a cége. De nem lehet ésszerűtlen módon fenntartani egy céget, ami csak viszi a pénzt csak azért mert az állam rossz gazdája. A piac követel és keményen büntet. Szakértő kezekre kellett volna átjátszani az egész malév-ot még időben. Most már alighanem késő.
2012. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2012. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az üzletben nincs érzelem.
2012. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint ha én feljelentelek lopásért. Ha nem loptál, akkor nem leszel elítélve. Ha igen, így jártál.
2012. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha loptál, így jártál..*
2012. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!