Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szar a rendszer az fix, de mi...

Szar a rendszer az fix, de mi lenne a megoldás? Ne legyen kormány? Ne legyen parlament? Mit akarnak az emberek mi legyen? (nem értek a politikához)

Figyelt kérdés

Rövid válaszokat kérek.

köszönöm


2012. febr. 15. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Miért rövid válaszokat?

Ahosszút nehezedre esik elolvasni?

Kinek szar a rendszer?


Bármilyen rendszer is van mindig vannak akik a játékszabályokat betartva jobban és vannak akik kevésbé boldogulnak.

Azért mert egy csapat kiesik az NB III ból is eszébe sem jut megváltoztatnia szabályokat.

És mindig esnek ki és jutnak is fel.

80% ban csak saját magad okolhatod- dícsérheted,azért ahogy érzed magad a bőrödben.

2012. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

saját magam okolhatom? ilyen családban nőttem fel( 18 éves vagyok)


nem tehetek róla hogy ez a helyzet. a szegényebb régióra gondoltam amúgy.


ja meg a kérdésre válaszolj, nem kell okoskodni, meg leoltani.


te biztos burzsuj vagy

2012. febr. 15. 09:06
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szar a rendszer az fix, de mi lenne a megoldás?"


Mindenkinek más lenne a megoldás. Az a jó, hogy mindenki másképp gondolkodik és mások az igényei.


"Ne legyen kormány?"


Ha nincs kormány, nincsenek szabályok, nincsenek törvények, nincs aki alakítsa a szabályokat, akkor káosz lesz. Lehet a mostani rendszert is káosznak nevezni, de a kettőt még csak egy lapon sem lehet említeni.


"Ne legyen parlament?"


És akkor mégis ki és hogyan próbálná meg az emberek érdekeit érvényesíteni? Most legalább megpróbálják. Van akiét érvényesítik is, van akiére sz*rnak.


"Mit akarnak az emberek mi legyen? "


Ötszörannyi fizetést. A többi általában nem érdekli őket.

2012. febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
A helyes megoldás a kommunizmus.
2012. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok burzsuj.

Nagyapámék a 20as években igaz már vállalkoztak.Kisseb nagyobb sikerrel.Apámék éjt napallá téve dolgoztak.Munkahelyen és saját zsebre is.Nekem ez volt a minta.Nem születtem királylánynak ,dolgozom oszt eszem.

A komcsivilág a magaunkféléknek csak hátrányt jelentett. Mert hiányzik a génjeinkből a seggnyalásra való hajlam. Igazságtalannak tartottuk, hogy amit mások csak úgy kaptak azért minekünk keményen meg kellett dolgozni.

Nem élek jól de mégis jól érzem magam, mert jóérzéssel társul a munka öröme és az hogy az emberek számítnak rám. A szaktudásomra és az emberségemre.

Igaz ,hogy facebookon csak 19 ismim van mert nem érdekel és nem szánok rá időt,de legalább 1500 embernek benne van a számom a telefonjában.

Lehet ,hogy nem elég flancos és drága a kocsim és az se volna hol lakjak ,ha őseim nem elég szorgalmasak(nekem még a felújjítás is legalább egy évtized) de ha van hol aludjak és nem üress a bendőm és nem rúgnak belém akkor már nincs rosz kedvem.Főleg ha a kislányom igényli az esti puszim és el birok szaladni az asszony elől amikor morcos rám kicsit:)

Kicsit szerényebbnek kéne lenni, úgy általában mindenkinek és nem lenne baj ha egy kis tisztelettudást is sikerülne elsajátítaniuk, hébe hóba.

A világmegváltásból meg már kiöregszik az ember amikor 30 is elmúlik.

Sokkal fontosabb , értelmesebb és szebb dolgok érdeklik.

2012. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

"Nem születtem királylánynak "


"Főleg ha a kislányom igényli az esti puszim és el birok szaladni az asszony elől amikor morcos rám kicsit:)"


Ha már mindenképp hazudozol, legalább azt döntsd el előre, hogy fiúnak vagy lánynak akarod magad kiadni, mert így mindenképp előáll ama bizonyos sántakutya szindróma...

2012. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Mit nem értesz?

Az ,hogy férfi vagyok alátámasztja azt ,hogy nem születtem királylánynak. Sem pedig lánynak.Nyilván. De ha ez neked már bonyolult és hazudozással vádolsz ...Saját magad minősíted.Egyébként is tolvaj fél a tolvajtól és hazug fél a hazugtól.


[link]


...nem születtél királylányak ,dolgozol oszt eszel...

Innen mertem idézni.

0.40

2012. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Normális, tanult ember hungarizmust akar. A hülyék meg mást, csak ezt nem.
2012. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:21


Te hülye vagy? Kommunizmust???? Éltél te benne? Tudod milyen az? Lehet, hogy mindenkinek volt munkahelye, de milyen áron???? Valamint tegyük hozzá, hogy a forintot szarba se nézték külföldön!!!!! Röhögtek a Magyarokon!! USA megszállással ezerszer jobban jártunk volna! Előbb olvass utána és csak akkor papolj kommunizmusról ...

2012. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mikor volt itt kommunizmus?
2012. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!