Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tudtok mondani 10 épkézláb...

Bumbi02 kérdése:

Tudtok mondani 10 épkézláb érvet a Jobbik mellett?

Figyelt kérdés

Mivel másik kérdésbe belebonyolódtam már többször is hogy a Jobbik jobb-e, ezért inkább külön kérdést teszek fel.


Tudtok mondani 10 épkézláb érvet a Jobbik mellett, illetve amellett hogyha ők lesznek hatalmon miért lesz másabb mint most, és mi erre a garancia?


2012. márc. 9. 00:14
1 2 3 4 5
 1/43 Shai-Hulud ***** válasza:
41%

10-et???

Mindjárt megvan... Mindjárt...

És garancia az van. Lifetime!

2012. márc. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
55%

Megmondom, miért szavaztam a Jobbikra.

Az eddigi politikai elit (értsd: a mindenkori kormány) szinte semmi jót nem csinált az elmúlt évek, sőt évtizedek során, márpedig ez egy messzemenőkig igaz és hiteles érv ellenük, tehát az MSZP és a Fidesz ellen.

A Jobbik nem létezne, ha nem lettek volna olyanok az eddigi kormányzások, mint amilyenek voltak. Azért szavaztam a Jobbikra, mert nem volt más választásom, mert az eddigi politikai vezetés odáig juttatott, hogy a Jobbikra szavazzak.

Csalódott vagyok, szomorú és felháborodott, amiért így tönkretették a hazámat - ezt szerintem sok millió honfitársam nevében mondhatom.


Tehát a kérdésre válaszolva: azért szavazok a Jobbikra, hogy a többiek (az eddigiek) ellen szavazhassak.


(Megjegyzés: az LMP-re az értékrendem, az elveim miatt nem szavazok, noha tudom, hogy még ők sem kormányoztak.)

2012. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
41%
Azért lesz jobb mert legalább magyarok fogják irányítani az országot. De bumbi neked már ilyenkor aludni kéne...
2012. márc. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
29%
Tudsz mondani 1 épkézláb érvet a jobbik ellen?
2012. márc. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 tetro ***** válasza:
88%
Tud valaki bármelyik magyar párt mellett 10 épkézláb érvet mondani? :D
2012. márc. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem egy érv is elég, nemhogy 10!
2012. márc. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
45%

1.Megszűnne a munkanélküliség.

2.Helyreállna a közbiztonság.

3.El tudnád adni a termékeid. (magyar termék védelme program)

4.Megszűnne a közvagyon az adófizetők pénzének herdálása.

5.Mindenki számára biztos megélhetés lenne. (Nem úgy mennél reggel dolgozni, hogy ma is kirúghatnak)

6.Jelentősen csökkenne hazánk kizsákmányolása, amit az átlagember is érezne.

7.Csökkenne az államadósság.

8.Erősödne a nemzeti valuta.

9.Jelentősen emelkednének a munkabérek.

10.A munkavállalók jogainak védelme előtérbe kerülne.

2012. márc. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk én csak remélni tudom, hogy ha a Jobbik kerülne hatalomra akkor mindenki egy irányba húzná az ország szekerét, még ha ezt farkastörvényekkel is kell elérni. Vigyorogva nézném, hogy elpusztulnának a segélykét kuncsárgó léhűtők, utána meg az ombudsmanukat is belelőném a Dunába.
2012. márc. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
66%

8/9.

Ezek nagyon szép álmodozások,de hogyan akarnátok megvalósítani?

Nagyon naív,az aki ezekben hisz.

2012. márc. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
74%

"1.Megszűnne a munkanélküliség.

2.Helyreállna a közbiztonság.

3.El tudnád adni a termékeid. (magyar termék védelme program)

4.Megszűnne a közvagyon az adófizetők pénzének herdálása.

5.Mindenki számára biztos megélhetés lenne. (Nem úgy mennél reggel dolgozni, hogy ma is kirúghatnak)

6.Jelentősen csökkenne hazánk kizsákmányolása, amit az átlagember is érezne.

7.Csökkenne az államadósság.

8.Erősödne a nemzeti valuta.

9.Jelentősen emelkednének a munkabérek.

10.A munkavállalók jogainak védelme előtérbe kerülne."


Ezek szép szavak. Csak nem elég Vona Gábornak ezt kijelentenie, hanem meg is kellene valósítani. Az ún. belső piac amire játszana a Jobbik nem lenne elég, hogy tényleg legyen mindenkinek munkája. Mellesleg a 10 pontból legalább 8 a Fidesz 2010-es kampányában is benne volt. És most hova jutottunk a nagy szavakkal? A nemzeti valutánk gyengült, a kizsákmányolás és a munkahelyek bizonytalansága nőtt, a munkabérek nem emelkedtek, a munkanélküliek száma viszont igen. Két hét alatt a közbiztonság nem lett jobb (két ÉV alatt sem ha esetleg félrehallás lett volna). Az IMF még mindig a spájzban van...

Pedig OV is nagy hévvel indult ezeknek neki. Csak aztán a lendület megtört. Kész tények előtt pedig a Jobbik is kénytelen lenne lefeküdni - hacsak nem célja a valódi államcsőd. A Jobbik maradjon meg ellenzékben. Az a szerep szerintem tökéletes neki.

2012. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!