Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Schmitt plagizálását az erre...

Schmitt plagizálását az erre kijelölt Bizottság megerősítette, de doktori címét nem merte visszavonni. A politikai felelőssége és erkölcsi vétsége, ennek ellenére, ugye azért megmaradt?

Figyelt kérdés
Vagyis sáros maradt, tehát nem tudták teljesen tisztára mosni.
2012. márc. 27. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Bezzeg ha valaki nem fideszes pártkatona, plagizálásért még fegyelmit is indítanak, ha épp börtönbe nem küldik. Vagy az csak a vásárold dolgozatért jár? :)
2012. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Számomra, erkölcsileg már akkor is értékelhetetlenül alacsony szinten állt, amikor még csak álláshalmozó nagykövet, MOB elnök, NOB elnökségi tag, stb. volt.

El vagyok keseredve hogy nem sikerült leválta/t/ni az alkalmatlan és ÉRDEMTELEN államfőt!

2012. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
szerintem megmaradt, kompromisszumos döntést hoztak, ami várható volt.
2012. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Így van, az egész cirkusz arra volt jó, hogy jó sok pénzért létrehozhassanak egy bizottságot, mintha történne valami, a tagok meg felvettek a bizottságitagoskodásért még több lét.
2012. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A doktori címet nem a tényfeltáró bizottság kell visszavonja, hanem az egyetem doktori tanácsának döntése alapján a doktori diploma kiadója.
2012. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnálatos, de a vélemény szabad kimondása, a helyes döntés meghozása, különösen pedig a megfelelő cselekvés mindig is rendszerfüggő volt. Most különösen. Vannak persze mindig, akik képesek a helyes döntésekre, de ilyen rendszereknek mindig az az első céljuk, hogy az effélék ne kerüljenek döntési helyzetbe.

A Doktori tanács - amely ma dönt - valójában a saját lehetőségeiről dönt. Az eredmény e szerinti lesz.


Ez az egész vita nem cél, hanem egy eszköz a kormány lejáratására, sajnos ez eszköznek nem elég jó, mert nagyon kicsi a hatásfoka.

2012. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2012-03-29 8:51-nek

Nm voltam szabatos, és egy picit tévedhettem is, ami az eljárás menetét illeti. A lényeg az, hogy a tényfeltáró bizottság ne tett ajánlást kisdoktori Scmitt doktori címének visszavonására.

Szerencsére ez a kérdés már nem kérdés, hiszen az ország első számú közjogi "méltósága" ma reggel már méltóságát igen csak megtépázva ébredt. Valahol csak van igazság, mert az ki van zárva, hogy két, egymástól független testület túlnyomó részt ellenzéki, és érzelemből, kicsit pártosan szavaz/ott/.

Ami pedig a politikai és erkölcsi felelősség felfogását illeti, úgy tűnik, nála az hiányzik, neki nincs.

,a lé

A doktori címet nem a tényfeltáró bizottság kell visszavonja, hanem az egyetem doktori tanácsának döntése alapján a doktori diploma kiadója.

2012. márc. 30. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!