Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Meg vagytok elégedve a Fidesz...

Meg vagytok elégedve a Fidesz munkájával?

Figyelt kérdés

Ha nem akkor mondjatok meg miert nem, vagy ha igen akkor miért igen...avagy a fidesz helyett melyik pártot látnátok szivesebben és miért...

Kerlek titeket ne szidjatok egymast mer másnak más a véleménye..válaszokat kérek nem pedig kommenteket..:)


2012. ápr. 3. 18:02
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
4%
Ismét egy kérdés, amit már 10 millióféleképpen megkérdeztek. Veled van bajom, mert nem tudod használni a keresőt.
2012. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim válasza:
46%

27%-os ÁFA adó. A Malév becsődölt. Lassan 500ft 1l benzin... Hát nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de nekem ez k*rvára nem tetszik. A javasolt párt pedig a Jobbik. Egyedül ők rendelkeznek programmal. Biztos, vagyok benne, hogy akik szidják a Jobbikot egy szót se olvastak el a programjukból. Én szívesen elolvasnám az MSZP,LMP,FIDESZ,DK stb. programját ha lenne. De nincs. Az, hogy rasszista meg náci, fasiszta stb. hülyeség. A Jobbiknak sosem volt ilyen fajta megnyilvánulása.

Üdv.

2012. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
91%

A gazdaságpolitikájuk egy kalap sz.r de van pár jó intézkedésük ami tetszik.

Ugyanakkor minden pártnak lenne ilyen.

Én a gazdaságpolitikát tartom az elsőszámú mércének.


És a fidesz gazd programja az hogy "holnap vége a válságnak és a magyar gazdaság dübörögni fog"!

Ez látszódik 2010 óta amikor is 13.000-ről felemelték a állami kiadásokat 15.000-re és ezt nekiálltak beszedni a cégeken, dolgozókon! Akkor azt mondták hogy azért mert 2011-től 4-5%-os gazdasági növekedés lesz az ő "reformjaik" által!

Hát ez baromira nem jött...

Aztán ugyan ezt a csodát jósolták 2012-re és megint nem jön de a budzsé maradt csak most már lassan a törlesztések is beindulnak amit annó felvettünk IMF hitelt és így gebasz lesz!

2012. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
Ja természetesen 13.000 milliárd és 15.000 milliárd...
2012. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
47%

#2 légyszives mutasd meg a jobbik hivatalos programját(vagy adj linket)!

mert a nem hivatalosat(amiben kilépünk EU-ból és brutális vámokkal védjük a gazdaságunkat miközben a nyugati cégeket kizavarjuk) már ismerem.

na ez katasztrófa lenne...

2012. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim válasza:
66%
Kedves kérdező milyen munkáról beszèlsz? Szted az munka amit ezek a majmok csinálnak /csináltak?
2012. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:

Jó intézkedéseik lennének... De ezeknek talán nem most van itt az ideje. Nem vagyok szakértő, de én leginkább külföldi közgazdászok véleményeit fogadom el. Pl. hogy az egykulcsos adó válság idején nem működőképes.

Reformokra, megszorításokra szükség van, ezt azt hiszem érthető.

( A másik nagy kedvencem, még az 1millió munkahely, amit szerintem tényleg sokan úgy képzeltek el, hogy hipp-hopp egyik hónapról a másikra csak úgy kinőnek a földből, s itt lesz a rengeteg munkahely. :))

2012. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:

" zoli7980 válasza:


#2 légyszives mutasd meg a jobbik hivatalos programját(vagy adj linket)!

mert a nem hivatalosat(amiben kilépünk EU-ból és brutális vámokkal védjük a gazdaságunkat miközben a nyugati cégeket kizavarjuk) már ismerem.

na ez katasztrófa lenne..."


Fent van a honlapjukon -IV. Béla terv- szépen lejáratja a névadót.

Semmi konkrétum nincs benne, csak üres frázisokból áll.

2012. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen. Én amit vártam tőlük a választások előtt, azt túlteljesítették.

Azt vártam, hogy ha lehet, akkor még jobban utáltassák meg a magyar emberekkel a hazai politikát, politikusokat, intézményeket, miattuk csökkenjen az állami intézményekbe vetett bizalom, csökkenjen a biztos szavazók száma.

Ezt rövid időn belül teljesítették, és remélem, hogy egy ideális köztársasági elnök ( pl. Áder János, Kövér László, Szájer József) megválasztása után ez még jobb lesz.

Szóval igen, én elégedett vagyok.

2012. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim válasza:
72%
Szerintem teljesen ellehetetlenítenek nyugdíjast,aktív dolgozót,kisgyermekes szülőket,rokkantakat.Aki eddig tartotta magát a szegénység felett egy kicsit is most előbb-utóbb akarata ellenére le fog csúszni.Hogy kötelezhetnek pl. egy apát,hogy gyesre menjen,hiszen jobb esetben ő a családfenntartó.Biztos nem szeretné feladni "jól fizető" munkáját huszon-egynéhány forintért!Vagy adózzon a nyugdíjas,mert nagyjaink eldorbézolták Magyarország vagyonát,bezárták a gyárakat,bányákat.Itt a legjobb kormány abból állna,ha külföldre szakadt hazánk fiai kormányoznának,talán ők már nem a saját zsebükre dolgoznának.
2012. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!