Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy nem látjátok hogy a...

Hogy nem látjátok hogy a jobbikot csak a média próbálja ellenetek hangolni? Minek kéne történnie azért hogy végre lássatok?

Figyelt kérdés
a jobbik nem a "nácik gyülekezete"!a média pörgeti túl ezt a dolgot.megpróbálják NAGYON lesarkítani a dolgokat.ha szoktátok nézni a hiradót akkor már le eshetett volna!a jobbkkal szinte nem is foglalkoznak.(vajon miért?)ha meg igen akkor csak mocskolni tudják ezt a pártot.ti meg lenyelitek ezt a sok sz*rt...

2012. ápr. 17. 03:08
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
58%
Én látom, de magyarázd ezt el egy Fidesz szavazónak.
2012. ápr. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
29%
Fogalmam sincs. :)
2012. ápr. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
82%

A Jobbik saját magát járatja le,nem kell ehhez a média!

Nem vagyok sem Fideszes,sem szoci,sőt egyetlen párttal sem szimpatizálok.

2012. ápr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
28%
Senkit nem érdekel a Jobbik.
2012. ápr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
73%

"ha szoktátok nézni a hiradót akkor már le eshetett volna"


Hát én eddig akárhányszor láttam, mindig valami böszmeséget nyilatkoztak, vagy felvonultak, vagy zászlót égettek. Nekem ez nem kell, kösz. Nem is baj, hogy nem foglalkoznak vele.

2012. ápr. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
20%

A Jobbik nem nácik gyülekezete. Ők csak rendet akarnak vágni a cigányok között, és megfékezni a zsidó ármányságot és tőkeuralmat...

Szerintem erre az egészre kitűnően illik az az angol kifejezés, hogy seems legit.

2012. ápr. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
81%
7/7. Éppen ez a baj,amit írsz! Csak álmodoznak,de megvalósítható ötleteik nincsenek. Szánalmas hőbörgők csupán.
2012. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 7-es!

Most még "csak" a cigányok, meg csak a zsidók között!

Utána kik fognak következni?

És mint tudjuk, a nácik is ezzel kezdték: csak a cigányok, csak a zsidók. ... mi lett belőle?

2012. ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
70%

"Ők csak rendet akarnak vágni a cigányok között, és megfékezni a zsidó ármányságot és tőkeuralmat... "


A nem keresztényeket és istentagadókat meg fogják égetni? Azért mondhatom azt, hogy a Föld geoid nem pedig lapos? Remélem ezért nem visznek el a fajmagyarok majd. Tőkeuralom? Nem kötelező dolgozni (bár a jobbikosok nagy részét nem is alkalmazzák mert nincs iskolai végzettségük). Zsidó ármányság? Még jó, hogy a jobberek tagadják, hogy szélsőjobbosok.

Inkább a jobbikosok között kéne rendet csapni. Nagy részükre ráférne valami kényszermunkatábor. Ott építhetnék a nagy nemzetüket.

2012. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
elképesztő az elfogultságotok...:)
2012. ápr. 17. 08:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!