Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért jó Orbánnak az, hogy...

Miért jó Orbánnak az, hogy tönkreteszi az országot?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 19:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Már tönkretették előtte. Ő próbálja visszaépíteni több-kevesebb sikerrel.
2012. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Az országot lehet, hogy tönkreteszi, de ha bejön a számítása, akkor még legalább 20 évig ő fog uralkodni. És egyelőre úgy halad, mint a kés a vajban. Te lehet, hogy kiábrándultál belőle, de még egy ilyen két éves kormányzás után is toronymagasan vezeti a közvélemény-kutatásokat, és minden időközi választást magabiztosan megnyernek. A választójog átszabása után ebből az következik, hogy a következő választást már nem kétharmaddal, hanem legalább 4/5-del nyeri meg. Mi kell még? Ja, hogy te tönkremész, meg az ország is? Hát a nagy összefüggésekhez képest ez apróság, legalábbis az ő gondolkodásukban.
2012. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

"Az országot lehet, hogy tönkreteszi, de ha bejön a számítása, akkor még legalább 20 évig ő fog uralkodni."


Erre esélye sincsen, csak sajnos ő még nem tud róla. :)

2012. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%

Maradjon még 20 évig, de én lehet, hogy életfogytáig az ország élén hagynám.

Így nem lenne esélye "lelépni", mint az a bizonyos a sezlonról, és végig tudná vinni a dolgait.

2012. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem teszi tönkre, hanem éppen ellenkezőleg, éppen építeni próbálja, csak éppen nem mond el mindet, hogy mit miért csinál.
2012. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igaz nem értek én a politikához,mert fiatal vagyok.De rengetek olyan dolgot vezet be,ami miatt befog csődölni (szerintem) az ország. Magasak az adók,drága a benzin,drága a tojás,drága minden ami a megélhetéshez kell...
2012. ápr. 27. 20:15
 7/23 A kérdező kommentje:
Ebben az országban menekülnek, mindenki menekül.
2012. ápr. 27. 20:16
 8/23 A kérdező kommentje:
A Jobbiknak legalább megvolt egy kidolgozott programja a jelen (lévő) helyzetre.Terveik voltak amíg Orbán meg csak végig sem gondolta mit kéne majd tennie.
2012. ápr. 27. 20:20
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

"A Jobbiknak legalább megvolt egy kidolgozott programja a jelen (lévő) helyzetre."


Olyan programja volt aminek következtében 2 hónap alatt csődöt mondott volna az ország és a turbómagyarok az utcán haltak volna éhen.

2012. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Orbán az emberek szemébe hazudik, hü,yének nézi őket, nevelgetni próbál. Közben a pénz ugyanúgy eltűnik.
2012. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!