Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok a cionizmusról?...

Mit gondoltok a cionizmusról? Létezik?

Figyelt kérdés
sztem igen elég csak Perez Magyaroszág felvásárlását célzó nyilatkozata, vagy az usa izraeli seggnyalása
2009. jún. 22. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
2009. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Persze,hogy létezik,ha nem lennének cionisták akkor izrael sem volna.
2009. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Magyarázd már meg nekem, hogy mi a rák köze van a cionizmusnak Magyarország felvásárláshoz? A cionisták első törekvése éppen az, hogy az összes zsidó térjen vissza a Szent Földre, nem az, hogy különböző országokat vásároljanak. Ha meg nem tudsz semmi a cionisták valódi céljairól, akkor ne írj baromságot, hanem olvass utána. Amúgy igen, léteznek, be is linkelték a magyar cionisták honlapját.
2009. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
még régebben az ENSZ a cionizmus rasszizmusba sorolta, de roppant érdekes módon nemrég törölték a cionizmus rasszista mivoltát... felettébb különös... merő véletlen... a zsidók ártatlanok, ők a szent báránykák... nem ontanak ki vért... mégis minden tetves gój utálja őket... ó, minő gonoszság ez a fene nagy antiszemitizmus...
2009. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Cionizmus természetesen nem létezik,ugyanúgy,ahogy cigánybűnözés sem...lol


Persze,hogy létezik.

2009. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
te idióta először informálj aztán oszd az észt primitiv állat és járj utána Perez nyilatkozatinak;)
2009. jún. 23. 08:16
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Létezik, mint ahogy antiszemitizmus is létezik. A kettő pedig szépen erősíti egymást. Mindkettő erősödik, mindkettőt utálom, és mindkettőtől nagyon félek.

Fontos megjegyezni, hogy nem minden zsidó cionista, nem minden cigány bűnöző, és nem minden jobbikos rasszista.

2009. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
jujj. igen. létezik. a cionistáktól miért kéne félni? ezt nem értem. én nem hallottam eről a dologról, ami a kérdésedben szerepel. Viszont, mivel azt nagyon is jól tudom, hogy mi az a cionizmus, így elég valószínűtlennek tartom ezt a dolgot, bármit is olvastál.
2009. jún. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Árcsi a Jobbikosok nem rasszisták,ahogy a CIONISTA média sugallja,ezt úgy hívják hogy viselkedésmód rasszista,nekem is vannak roma haverjaim "akik nem segílybül élnek,és mernek áludni,és nem rásszistá csávók akik dzsálnak mádzsár gádzsót ölnie csajjjééééé".Jah és ők is utálják a cigányokat.Engem nem érdekel a bőröd színe,inkább,hogy viselkedsz,igen vannak a CIGÁNYOK akik a 95% és semmi keresni valójuk itt az országba,ez a cigánybűnözők köre.És Jobbikos vagyok tősgyökeres.AMúgy a kérdésedre visszatérve van igen itt az országban is csakhogy 2010-ben VÉGE van a cionizmusnak.SZEBB JÖVŐT.
2009. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van pár zsidó ismerősöm(én nem vagyok zsidó), többségében 70 éven felüliek, és ők eléggé utálják a magyarokat. De általában virágnyelven beszélnek. Pl. "legyünk büszkék arra, hogy kik vagyunk, hiszen Teller Ede is ízig-vérig magyar"- és ilyenkor mindannyian felnevetnek. De most, hogy a Jobbik ilyen jó eredményeket ért el, már trágár szavakat is használtak.
2009. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!