Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szavaznál a Negyedik Köztársas...

Szavaznál a Negyedik Köztársaságra?

Figyelt kérdés
Miért igen, miért nem?

2012. ápr. 29. 20:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%

A Negyedik Magyar Köztársaságra?

Semmi értelme nincs, a mostani is köztársaság, a következő is az lesz.

Én a Magyar Királyságra szavaznék.

2012. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
4k!? semmit se mutattak, nem látom értelmét, milyen értéket, vagy szakértelmet biztosítanak?
2012. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
Mivel indoklod, hogy az eddig megismert három köztársaság helyett egy negyedik ismeretlenre szavazzunk?
2012. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
biztosan nem
2012. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%
Ettől csak jobb lehet, miért is ne?
2012. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ja, pontosítok, a Negyedik Köztársaság Mozgalomra ( [link] Én elég szkeptikus vagyok, de egyre többen beszélnek róla.
2012. ápr. 29. 21:08
 7/26 anonim ***** válasza:
55%
Most hallok róluk másodszorra. Támogatás nélküli gittegylet. Ilyen kis unatkozó bölcsész hallgatók által összerakott tákolmány.
2012. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon gyerekcipőben járnak, ha lesz valami programjuk, akkor beszélnék szavazásról vagy egyáltalán számba vételről.


Érdekesen hangzik ez a "nemzeti baloldal", de majd meglátjuk mi sül ki belőle. Ha újat tudnak mutatni program, de leginkább arcok terén (értsd: nem szállingózik át a többi pártból kb senki), akkor akár van is értelme a létezésüknek.

Sok sikert nekik :)

2012. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

Én egy Orbán-ellenes egységfrontra szavaznék. Olyan választási rendszert csináltak most, hogy ha ilyen nincs, akkor Orbán most a kétharmadra, hanem a 9/-10-re hajthat egy 30-35 %-os szavazati aránnyal is akár a következő választáson. Tehát, ha nincs baloldali egységfront, akkor kár elmenni szavazni is, hacsak valaki nem kér még Orbánból és rendszeréből 20-30 évet.


Éppen ezért siralmas, ami a baloldalon történik. Az összefogás helyett a széttöredezés, az újabb és újabb pártok, mozgalmak megjelenése. Különösen kiábrándító az LMP, aki még egy népszavazáshoz szükséges aláírásmennyiséget sem tudott összehozni, de nem állnak szóba senkivel, mert azt mondják, hogy ők fogják egyedül legyőzni Orbánt. Ilyen szempontból a 4K biztató, mert ők az összefogást hangsúlyozták. Majd meglátjuk, kijön-e belőle valami, de én elég szkeptikus vagyok.

2012. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Onnantól kezdve hiteltelen, hogy vissza akarják állítani a köztársaságot, miközben most is ez az államforma. Nyomoronc dittatúrázós bagázs, még ha most normálisak is, olyanok lesznek mint az LMP, sorra kerülnek elő a régi szdszes szövegek, mint a szegregáció meg a rasszizmus. Egyébként azt jósolom bejutnak, kiszorítják az LMP-t, az a projekt nem nagyon jött be.
2012. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!