Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi ez a Simonka György (fidesz...

Mi ez a Simonka György (fidesz) országgyűlési képviselő, egy állat? Lent

Figyelt kérdés
Tágra nyílt szemmel olvastam,hogy mit művelt Simonka György pusztaottlakai polgármester,a START közmunka program munkásaival.Nőkkel mázsás vascsöveket cipeltettek,a fagyos márciusban egy melegedőt nem biztosítottak nekik,az összes közmunkásnak egy mocskos pottyantós wc. állt rendelkezésre,inni nem kaptak.A fűtött fóliasátorból kizavarták őket,aki be mert menni melegedni.Ezt mindösszesen 260-270 Ft-os órabérrel.Szégyen gyalázat ami itt megy.
2012. máj. 7. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Állat?? Fogalmazz finomabban a tisztelt képviselőkről. Na esetleg bűnözők, gyilkosok, pedofilok, gátlástalan kalandorok, de állatok semmiképp! Kikérem magamnak az állatok nevében! :(
2012. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak rá kell nézni a fényképére.Egy önelégült,senkiházi ingyenélő.Még azt merte mondani a riporter kérdésére,hogy"CSAK AZOK LÁZADOZNAK,AKIK NEM SZERETNEK DOLGOZNI"-aranyos nem?Kiváncsi lennék,hogy ő mennyit dolgozott már az élete során.
2012. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 doboszoli ***** válasza:
91%

Mit csodálkozol?

Himmler,és Göbbels is meg akart felelni a Führer elvárásainak...

2012. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Megnéztem a képét és nem tűnik állatnak, sőt. Nem tudom a körülményeket, de ha én olyat írok ide, hogy ez az ember tegnap meg*aszta az anyukád, akkor azt is elhiszed? Vagy miféle ork nők bírnak el egy mázsát? Te se tudod fiam mi az fizikai munka úgy nézem...
2012. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4/4-es


Bocs,azt nem tudhattam,hogy az agresszív kinézetű palikra indulsz be,akár férfi vagy akár nő.A kommentedre a válaszom a következő:

Nem,nem hiszek el mindent,de ha egyszerre több hírportálon olvasom ugyanazt a cikket,csak más megfogalmazásban akkor kezdem hinni.


Az "ork" nőknek(mint ahogy írod)el kellett bírni,mert ellenkező esetben elküldték volna őket,hogy megtagadták a munkát.Akkor viszont a 22.800 Ft sem jár....


De tudom lányom mi a fizikai munka,szobalány voltam egy 300 szobás szállodában.Valszeg a gatyád tele lett volna egy 8 órás műszak után.

További szép napot.

2012. máj. 7. 19:54
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Simonka úr birtokán dolgozott az egyik falubelim testvére(nő)Egy asszonynak valami női baja lett hirtelen,ami kezdett komolyodni.Meg kellett várni,amíg a munkaidő letelik,orvost nem hívtak.Aznap késő este jutott el az ügyeletre szegény asszony,akit bent akartak tartani, de saját felelősségére kijött.Természetesen táppénzt egy forintot sem kapott,a betegsége idejére.

Mesélték,hogy még inni sem kaptak,bár egy raktárépület tele volt ásványvízzel.Azt mondták,hogy az nem nekik van odatéve,mégis mit képzelnek,hogy majd azt fogják osztani??Gyönyörű nem mondom.

2012. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És számtalan megalázott közmunkásról lehet hallani,csak ezeket nem verik nagy dobra.Ez az eset is azért derült ki,mert egy "kirúgott"asszony mindent elmondott egy újságírónak.Neki az volt a bűne,hogy 5 óra után nem tudott dolgozni,mert az oviba kellett menni a gyerekiért.Simonka válasza erre az volt,hogy ez munkahely..innen nem lehet csak úgy elmenni.
2012. máj. 7. 20:52
 8/14 anonim ***** válasza:
2012. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

"Simonka válasza erre az volt,hogy ez munkahely..innen nem lehet csak úgy elmenni."


És ez igaz is, más munkahelyen sem engedik el az embert csak azért mert el kell menni a gyerekért. Ez magánügy, oldja meg maga. Hozassa el az apával, nagymamával, baráttal, szomszéddal. Vannak megoldások.

2012. máj. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az lehet,hogy MÁS munkahelyről nem lehet csak úgy elmenni.Általában ez a MÁS munkahely nem közhasznú munka,és nem betontömbök pakolászása teherautóra,valamint nem Simonka György fideszes képviselő birtoka.

A másik:ha reggel 07-töl szól a munkaidő,akkor délután 5-kor már nem igen szabadna dolgoztatni,hiszen a megszabott munkaidő 8, óra nem?

2012. máj. 8. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!