Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok a Fidesz politik...

Mit gondoltok a Fidesz politikájáról?

Figyelt kérdés
Én személy szerint FIDESZ mániás vagyok és politikai pályára készülök.

2012. máj. 10. 14:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Most csak egyetlen egy dolog, ami hirtelen eszembe jutott: több ezer fiatal életútját, és karrierjét törte ketté, és lehetetlenítette el az új felsőoktatási törvénnyel... És ez csak egy a többszáz hasonló intézkedéseik közül, csak annyira elveszi a kedvemet mindentől már ez az egy gondolat is, hogy nem vagyok képes tovább folytatni már a fidesz szidását sem :S
2012. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Shai-Hulud ***** válasza:
79%

"Én személy szerint FIDESZ mániás vagyok"

Őszinte részvétem neked!


"és politikai pályára készülök."

...és nekünk is!

2012. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

Hát az erősen változó, mert először nagy részük kommunista volt majd ultraliberálisból 20 év alatt lettek álnemzeti keresztény konzervatívok.


A jelenlegi politikájuk meg a Jobbik szavazók átcsábítása, vagy inkább a fidesztől való esetleges Jobbikhoz való szivárgás megakadályozásáról szól.

2012. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Shai-Hulud ***** válasza:
82%
Amit gondolok, azt inkább nem írom le, mert nemhogy innen, de az egész Internetről kitiltanának.
2012. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

A kérdésre:

A Fidesz politikája átláthatatlan,ha az ország javát is akarnák vele szolgálni (amit kétlek),akkor valamit nagyon elb@..tak.Ha meg csak magukat akarják megszedni és kizsigerelni a kisembereket,akkor nagyon jól csinálják.

"Én személy szerint FIDESZ mániás vagyok és politikai pályára készülök."

Csak addig tartod jónak,amíg nem magadnak kell megkeresni a kenyérre valót és nincs gyereked.

Behoznám azt a törvényt,hogy csak az szavazhasson,aki már dolgozik és nem a szülei tartják el,mert így csöppnyi fogalmad sincs arról,hogy milyen hatással van az éppen hatalmon levő párt a dolgozói rétegekre.És persze a naív tizenéves agyad szívja a Fidesz-maszlagot,anélkül,hogy végiggondolnád.

Csak tőled mentsen meg az Isten,épp elég nekünk most Orbán,nem kell,hogy 15 év múlva még egy hozzáhasonló elmebeteg kizsigereljen minket.

2012. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hát nem értem.

-Előszöris az elmúlt 8 év.>> Csőd közeli állapot

- Mióta fideszes kormány van, folyamatosan csökken az államadósság.

- Ha választanom kéne inkább azt választanám, hogy az unokáim egy olyan országban éljenek ahol jó a gazdaság, nincs kur.va magas adó.

2012. máj. 11. 14:18
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Mit gondoltok a Fidesz politikájáról?


azt hogy éheztem már eleget mert a fideszes politikus aranykanállal az ánuszában nincs tisztába vele hogy mennyi 1 kiló kenyér


fidesz=nincs munka

=nincs hol laknom lassan

=nincs sajtószabadság

=lassan nincs remény

ja és közlik velem a munkaügyi központban hogy nagyon sajnálják hogy elvesztettem az állásom de 3 munkanap kéne még hogy bármilyen csekélységet visszakapjak a befizetett adóforintjaimból KÖVETKEZŐ


tehát kérlek akaszd fel magad mert jobb ha magad teszed mint a elgyötört nép aprít fel körömreszelővel

2012. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Shai-Hulud ***** válasza:
76%

"-Előszöris az elmúlt 8 év.>> Csőd közeli állapot"

Az inkább most van. Mivel az EU nem fogadta el, hogy Orbánék 7%-ra emeljék az államháztartási hiányt, így bizony most sz@rban vagyunk.


"- Mióta fideszes kormány van, folyamatosan csökken az államadósság."

Ugyan hol???

Mert a manyup-októl elszedett, majd eltapsolt pénz belső adósságként működik - igaz, ezt nem Orbánéknak kell visszafizetniük, hanem a következő 8-12 kormánynak...


"- Ha választanom kéne inkább azt választanám, hogy az unokáim egy olyan országban éljenek ahol jó a gazdaság, nincs kur.va magas adó."

Én is.

De miről beszélsz? Éppen mostanában emelgetik az adókat... A magas jövedelműeké szépen csökkent, de az átlagos adóteher szép folyamatosan nő. Csak nem egyben nyúlják le rólad, hanem sok különböző címszó alatt.


Nézz már körül, hogy mi folyik az országban!

2012. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező!!ÉBREDJ MÁR FEL!!!Vagy ennyire átmosták már azt a csöpp agyad???

Te hol élsz, mert ahogy isteníted a fityiszt nem Magyarországon az fix!

2012. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

kedves kérdező te és még x millió ostoba miatt tartunk ott ahol épp állunk

de ez már nem a bili széle hanem a szar legmélye


viktorka aszonta szép az élet te meg az élettapasztalatlanságoddal jól be is cumiztad mint kecske a kecskecsöcsöt

2012. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!