Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ugye ez nem azért történt...

Ugye ez nem azért történt mert az ürge fideszes?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 1. 20:09
 1/9 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

Ugyan, hova gondolsz?


Csak nem arra célzol, hogy pártkötődési szempontok alapján bírálnák el a dolgozatokat?

Ilyenről szó sem lehet, ezek mind-mind becsületes emberek.

Ez csak a véletlen műve!

És nálunk sűrűn vannak véletlenek, gyakrabban, mint a Föld bármely más országában!


MAGYARORSZÁG, ÉN ÍGY SZERETLEK!

(De még jobban szeretnélek, ha végre kitakarítanák innen ezt a sok mocskot...)


Pedro

2012. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De basszus, lopták az üzleti tervet a konkurens cégtől? Vagy hogy egyezhet meg szóról szóra?
2012. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy mondat ütöttem meg a fülemet: A pályázat elbírálási szempontjai titkosak. Ettől kezdve ez nem pályázat, mert semmi nem számonkérhető! És ilyen "pályázatokon" osztanak most el hatalmas állami földeket. Mint a középkorban a vazallusoknak. Vagy mint Horthy alatt a hű embereknek a vitézi telkeket. Csak akkor nem írtak ki rá titkos szempontok szerint elbírált pályázatot. Ennyit léptünk előre... Ez a FIDESZ Magyarországa 2012-ben.
2012. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es! Ezen én is gondolkodtam, miért egyezik meg szóról szóra a két pályázat, és ha már megegyezik a bírálók ezt miért nem vizsgálták meg, és miért nem érvénytelenítették az egyik vagy mindkét pályázatot. Erre a cikk nem adott magyarázatot, de Schmitt Pál óta ilyesmiken sem kell meglepődni.
2012. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ángyán nem ok nélkül kutatja az ilyen ügyeket,amikor mindig

Fideszesek nyerik a pályázatokat.

2012. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Ez a balliberális "vörösdávidcsillagosfinnholland" pénzügyi kartell műve!

Lemásolta egyértelműen balliberális kötődésű Bodnár Mihály a másik jelölt pályázatát ,hogy hasonlítson a szakmailag megalapozott önálló gondolatokban bővelkedő Kanyok Attila dolgozatára.

A hozzáértése abban is megjelenik hogy a kormány gazdaságélénkítésében is regionális szinten részt vállalt.

Cserébe a kormány teljesen érthető hogy a balliberális kötődésű Bodnár Mihály egy Kanyok Attilához hasonló hazafival nem veti egyenlő elbírálás alá.

Természetes hogy ugyanarra a gondolatra fele annyit kap a Fideszes,nem is értem hogy Magyar ember hogy gondolhat ilyen dolgokra ,mint Fideszes oligarchia,amikor csak a hazafiakat támogatja teljesen jogosan.



[A fent vázoltak véletlenül sem hasonlítanak a Fideszes szóvivők/politikusok/szavazók véleményére, valamint semmi esetre nem vállalok felelősséget ha a valóság lemásolja a kitalációt)

2012. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezután merje akár egy fideszes is azt mondani, hogy ők jobbak, mint az MSZP.
2012. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A korrupció az, amiből minket kihagynak.
2012. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben. Mindenki húz valamerre. Ha én jóban vagyok egy polgármester jelölttel, és ő választást nyer, nyilván nekem kedvez majd alkalomadtán, nem az előző rezsim csókosainak, vagy épp egy ismeretlennek. A vállalkozó is szívesebben dolgoztat ismerős által beajánlott emberrel, rokonnal, gyerekkori jó baráttal, etc... Nem feltétlenül érdemük szerint. Egyesek szerint ez korrupció, csalás. Szerintem csak alapvető emberi természet. Fideszre szavaztam, nem bántam meg. A többi alternatíva sem lett volna jobb. Ők is emberek, vannak gyarlóságai, akit ez zavar, mehet nyugodtan az űrbe, mert a világon egyetlen olyan hely sincs, ahol kizárólag tárgyilagos alapon hoznának döntéseket.
2012. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!