Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » "Világkormányt" akar a Pápa!...

"Világkormányt" akar a Pápa! Nektek mi a véleményetek egy Globális kormányzásról?

Figyelt kérdés
XVI Benedek legújabb enciklikájában(Caritas in Veritate) egy Világkormány létrehozását sürgette a globális problémák megoldására.Caritas in veritate (Szeretet az igazságban) kezdetű pápai dokumentum lényegében az ENSZ átalakítását szorgalmazza, amelynek eredményeként "valódi politikai hatóság" jönne létre.
2009. júl. 9. 23:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%

Szép utopisztikus gondolat, amit mindenképp jó lenne támogatni, ha az emberi elme kicsit fejlettebb lenne, ha nem lenne ekkora ekonómiai és kulturális különbség a világ különböző pontjain.

A valóságban nem hiszem, hogy megalakítható lenne, de én támogatnám, csak semmiképp sem legyen akár egy grammnyit is valláshoz kötődő ez a kormány.

2009. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Hosszú távon szerintem értelmetlen országokban gondolkozni, és jövője csak valami olyan, az egész földre kiterjedő uniónak van, mint az USA. Persze egy több ezer éves berendezkedés nem fog egyik napról a másikra megváltozni, de szerintem újabb ezer éven belül eljutunk ehhez a ponthoz.
2009. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Gondolatnak jó, csak maradjon ki belőle a pápa az egyházával együtt. Ha ő is benne akar lenni, akkor az egészet inkább egy pólóra javasolnám képnek pápástól. Aranyos, aranyos, de azért elég sötét az öreg. Ha Afrikában képes elítélni az óvszert, akkor inkább más témában se nyilatkozzon a világot érintő komoly dolgokról.
2009. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Remélem hogy nem valósul meg. Elég szomorú, hogy jelenleg a Vatikán statisztál a cion bölcseinek jegyzőkönyveihez. A totális világterror és világuralom megvalósulása következne be, a kék és a fehér cionista színei alatt.
2009. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
00:46-os kicsit ingerülten fogalmaz.DE tényleg lehet valami igazság benne amit mond.A Cion bölcseinek jegyzőkönyvét én is olvastam és a legérdekesebb és legrémisztőbb hogy bár hamisítványnak kiáltják ki.Mégis kis eltérésektől eltekintve ugyanaz történt meg amit a jegyzőkönyvek leírnak.
2009. júl. 10. 00:53
 6/20 anonim ***** válasza:
32%

Cionista...


Na az ilyen intellektuálisan alulmaradott emberek miatt lenne nehéz kialakítani egy világkormányt, akik a saját bőrszínüket, kulturájukat, történelmüket, vallásukat és kitudjamicsodájukat felsőbbrendűnek tartják más emberekénél.

Ha sikerül nem kiírtania magát az emberiségnek az ilyen szar goriállák miatt, akkor párszáz év múlva talán eljut oda az emberek többsége agyilag, hogy ez ne legyen akadály egy közös, szebb jövő kialakítása felé.

2009. júl. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

,,Na az ilyen intellektuálisan alulmaradott emberek miatt lenne nehéz kialakítani egy világkormányt, akik a saját bőrszínüket, kulturájukat, történelmüket, vallásukat és kitudjamicsodájukat felsőbbrendűnek tartják más emberekénél. "


Nagyon szépen összefoglaltad mit jelent a cionista, még ha te nem is rájuk mondtad a fenti jelzőket. :D

A cionizmushoz nem elég, hogy valaki zsidó. Kellenek hozzá a fent említett feltételek is.

2009. júl. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

0:46-os vagyok

A kérdezővel egyetértek, amit leírt. Kétségbe vonták a jegyzőkönyveket már sokan, de a program tessék, mégis itt van előttünk.

Neked meg, kedves előttem válaszoló, talán el kellett volna olvasnod neked is, akkor nem írkálnál ilye hülyeségeket h "bőrszín, stb.", mert ilyenekről szó sincs benne. Ha elkezdesz árpádrongyosozni engem, akkor menj orvoshoz, mert aki egy pápai enciklikából meg egy esetleges világkormányból is a "turulmadár" fenyegetését látja, az már tényleg menjen orvoshoz. A cion jegyzőkönyvei történelmi dokumentum, a 19. század végéről, amikor még semmiféle szélsőséges mozgalom nem volt! A meggyőző érveid után el lehet gondolkozni azon h ki a "gorilla"....

Nem vagyok se nyilasista, meg semmilyen -ista, csak képes vagyok gondolkozni, és nem egyből örülni mint majom a farkának "hűdejó, világkormány, scifi-utópia, mindenki boldog lesz".

Mikor jön már rá a világ, hogy olyan, hogy utópia, boldogság mindenki számára NEM LÉTEZIK!? Csak olyan emberek léteznek, akik ezt kihasználják! Pontosabban az emberek sóvárgását az utópia után.

És ha meg is vaslóulna egyébként ez a világkormány az kinek lenne jó? Kik irányítanák? Kiknek a hasznára? Feltétlenül bele kellene ugornunk? És miért kellene?


Személy szerint nem örülnék semmiféle világkormánynak. Ha most elfelejtjük, hogy cionista törekvések is vannak erre, akkor sem lenne feltétlenül pozitív.

Külön külön a saját országunkban sem tudunk rendet rakni. A saját portánkon nem tudunk rendet csinálni. Akkor hogyan képzeljük, hogy a saját portánknál 100-szor nagyobb kastélyban jobban rendet tudnánk tartani? Nem abszurdum? Mert nekem annak tűnik egy kicsit.

2009. júl. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
a 00:54-es értettem az előttem szólót
2009. júl. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Az olvasandó alapmű itt nem a "cion bölcseinek jegyzőkönyve", hanem "Az örök béke" (Immanuel Kant). Elég szomorú, ha valakinek mindenről Cion bölcsei, meg az ő jegyzőkönyveik jutnak az eszébe.
2009. júl. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!