Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki hogyan ítéli meg Szabó...

Rabidfox1990 kérdése:

Ki hogyan ítéli meg Szabó Albertet, a Világnemzeti Népuralmista Párt, ill. a Magyar Népjóléti szövetség elnökének politikai pályafutását, valamint személyének lejáratása körüli eseményeket?

Figyelt kérdés

Megvádolták, mint a Horn-kormány agitátora, akit a 90-es évek elején megerősödő jobboldal lejáratására bíztak meg, amit 1998.ban az akkori MIÉP

egy lejárató kampány során Izraelben élő szüleivel, származásával próbált bebizonyítani.

Jelen álláspont, hogy valóban az Ausztráliában élő hungarista magyar emigránsok küldötte volt, a mozgalom újjáélesztésével bízták meg ill. zsidó származása valótlan. Ki miben hisz? Befeketítés és későbbi tisztára mosás? valóban agitátor volt? helyenként infantilis nézetei miatt, könnyen támadható felületté és gyenge politikai ellenfélé vált? Ha valóban szimpla csaló, hogy tévesztett meg 1500 szélsőjobboldali párttársát, élükön Györkös Istvánnal és Ekrem-Kemál Györggyel? Vagy mindez valótlan, és lejáratása szimplán gyenge lábakon álló nézetei pl "faj-elmélet" miatt volt ily egyszerű feladat?



#politika #nyilas #szélsőjobb #Hitler #Szabó Albert #Hungarista Mozgalom
2012. júl. 22. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Szabó Berci nem szorul arra, hogy mások lejárassák, megtette ezt ő maga még a 90-es években.

Amúgy szót sem érdemel.

2012. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 intrepid ***** válasza:
Garázda parasztgyerek, egy kis dakota beütéssel.
2012. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ő tényleg komolyan gondolta magát. Nem hiszek ebben a sztoriban, persze az igazságot nem tudhatom, de azt tudjuk, hogy milyen elmebeteg emberek járnak közöttünk. Tehát simán elképzelhető, hogy valaki előáll, harcolni akar a magyarokért, és közben olyanokat mond, hogy "a magyarok csinálták a hellén kultúrát". :D Elnézést, ha ezzel valakit megbántottam, mert mondjuk annyira szereti és tiszteli Szabó Albertet vagy a "munkásságát". :D
2012. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kinek a miét?
2012. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Király B Izabellát mikor hozzátok már ide.
2012. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

Azok a régi szép idők! Amikor csak egy rosszkedvű drámaíró és pártja a Parlamentben, meg egy kopasz félhülye és maroknyi fanklubja az utcákon jelentette a szélsőjobbot.


Nem, nem hiszem, mint ahogy szerintem Bácsfi Diánát is csak valami középsúlyos személyiségzavar és nem a Titkosszolgálat vitte bele a szélsőjobba.

2012. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem, nem hiszem, mint ahogy szerintem Bácsfi Diánát is csak valami középsúlyos személyiségzavar és nem a Titkosszolgálat vitte bele a szélsőjobba."


Ezt olyan szépen fogalmaztad meg :).

2012. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Lendítsek?" :)))
2012. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!