Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kétmillió szavazót vesztett...

Kétmillió szavazót vesztett el a Fidesz. Mi a véleményed, miért?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 27. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Hogy miért, egyszerű?


-Nem azt csinálta, amit ígért


-Attól retteg, hogy Európa az "istentelen kozmosz" felé halad és sürgősen vallási irányba kell fordulnunk a tudomány helyett


-A magyarokat egy "félázsiai népnek" tartja, akik számára nem való a demokrácia és szükség esetén valami mást kell bevezetni



Én már eldöntöttem, hogy 2014-ben tüntető szavazatként a Munkáspártra fogok voksolni, mert a nagy pártokból már elegem van, szegény Thürmeréknek legalább adok egy esélyt.

2012. júl. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
utolsó, jó nagy kommunista vagy te! visszatérsz 2014-bena gyökerekhez, eddig az mszp-szdsz-mdf neokommunistáira szavaztál? most meg a kőkommunistákra fogsz? háháháhá
2012. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2010-ben a Fideszre szavaztam, mert nem tudtam, hogy ez lesz.
2012. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

értem, de akkor ne menj el szavazni, thürmerék úgy sem fognak tudni indulni!!

jobb, akkor ha otthon maradsz!

2012. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

És te, kedves Negyedik, milyen jogon mondod meg bárkinek is, hogy mit csináljon? Ez általános, titkos és SZABAD szavazás, szóval neked semmi közöd hozzá, hogy ki, kire és miért szavaz.

Vegyél vissza kicsit.

2012. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
az egy dolog, hogy valamit megmondok vagy nem! attól még nem kötelezem! Demokrácia van!!!!!!
2012. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Én mint mindig elmegyek szavazni, és mint mindig rárajzolok egy nagy répát!

Szavazz F.SSZAL!

2012. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Szavazatok jó része Magyarországon protest szavazat valami ellen. Azaz az emberek az MSZP ellen szavaztak, legközelebb lehet, hogy a FIDESZ ellen fognak. Ilyen egyszerű...
2012. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

csak 2 milliót?


akkor ezek szerint van bőven aki béget nekik

épeszű ember nem szavaz a fideszre

ilyen szoktak engem lekommunistázni


fidesz csak nyomorba taszította az országot egyre nagyobb az elszegényedés és minden befektető nagy ívbe elkerül minket mert heti 1 új adó a fidesz gazdaságpolitikája

2012. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért veszítettek ennyi szavazót, mert:


- adócsökkentést ígértek, ehelyett az emberek többségének nyakába varrtak számos adót, az adók kedvezményezettjei a módos kisebbség, de ők nagyon jól jártak


- hiteles gazdaságpolitikát ígértek, de már az első héten bedöntötték a forintot, azóta hibát hibára halmoznak, önfejű módon a hozzáértő jobb- és baloldali közgazdászokat sem halgatják meg


- 2006-ban tüntettek a tandíj ellen, most pedig bevezették azt


- a választások előtt '56-oztak, a választások után meg Horthyztak


- kirekesztő alaptörvényt alkottak, nevetségesen saját szájízükre, nem volt népszavazás, se a pártok között egyetértés


- többször úgy módosították a választási törvényt, hogy 2014-ben ők jöjjenek ki győztesen


- médiatörvény + Klubrádió elhallgatása: a sajtószabadságon átgázoltak


- besajtoltak 3 ezer milliárd forint nyugdíjmegtakarítást, és jóformán eltüntették a semmire (államadósságot fedeztek, amit az árfolyamveszteségük okozott, meg az egykulcsos szja okozta lyukat tömik vele), az embereknek 20 év múlva nem lesz állami nyugdíjuk


- minden független állami pozícióba saját szimpatizánsaikat rakták: többségük lett az Alkotmánybíróságban, MNB-ben, a Költségvetési Tanácsot lefejezték, Fideszes az ÁSZ-elnök, köztársasági elnök, a legfőbb ügyész is, szóval ha eddig lett volna olyan személy, aki nemtetszésének hangot adhatott volna, most nem teszi, mert Fideszes


- rekordmennyiségű alkotmányellenes törvény, kiemelve a 98%-os különadó törvényt, melynél az Alkotmánybíróság jogköreit csak azért csökkentették, hogy az alkotmányellenesnek ítélt törvényt érvénybe léptethessék


- Magyarország lejáratása: röhej, hogy Orbán pattog a legtöbbet az EU-ban, pedig neki van az egyik egtöbb vaj a füle mögött, gyorsnaszádokról beszél, miközben egyedüliként kerülünk recesszióba, és még nyolc év múlva is csak elmúltnyócévezni fog


- csaló köztársasági elnök


- választáskor az oligarchák kiirtásáról papolt, de az elmúlt két évben sokszorosával nőtt az oligarchák vállalatainak nyeresége... vajon miért...


Szerintem ezért veszített 2 millió szavazót a Fidesz.

2012. júl. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!