Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán még meddig lesz miniszte...

Orbán még meddig lesz miniszter elnök?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 18:07
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
30%

A #21-es kommentre reagálnék. Amikor elolvastam, azt hittem, régebbi, mint valójában.

Szóval említette, hogy munkahely teremtés. Hát elképzelhető, hogy tényleg lettek új munkahelyek, de egyik ismerősöm mondta, hogy májusban nagy elbocsátások voltak náluk, és kénytelenek voltak olyanokat is elengedni, akik gyermekesek, és szükségük lett volna a pénzre. Másik ismerősöm, pedig most imádkozik azért, hogy nemsokára, mikor náluk lesz leépítés, nehogy őt is munka nélkül hagyják. Szóval a munkahelyteremtésből én személy szerint csak elbocsátást tapasztaltam.

Az országokkal való kapcsolatunk meg annyit, hogy talán két hete olvastam, hogy az egyik ország megköszönte az eddigi kapcsolatot velünk, de továbbiakban nem kér belőlünk.

Az meg, hogy Fidesz+Jobbik, az szerintem valami rossz vicc akart lenni. Ha ez ténylegesen megtörténne, akkor valószínűleg 2012. december 21-én fognak szövetkezni, és ezzel elhozni a maják által leírt világ végét. Nem tudom, hogy tudna két ellentétes szavazótáborral rendelkező párt összefogni. Értem pl. a Fideszt nagy részt a cigányok támogatják, míg a Jobbik éppen a cigányok ellen van. (És direkt nem romát írtam. Számomra a romák azok a cigányok, akik normálisak, és megbízhatóak.)

2012. okt. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
76%

HZsóka!


Le merem fogadni, hogy Te valami újgazdag budai nyugdíjas vagy 45 évesen, azért nincs semmi fingod, hogy mi folyik az országban.


Milyen munkahelyteremtésről beszélünk?! Közmunkaprogramra gondolsz? Bravó. Eddig legalább a minimálbéred elérte a 60.000Ft-t ha állami szférába voltál "trógermunkás".

Melyik ország ismeri el Orbán politikáját?! Azerbajdzsánra gondolsz?! Mert az EU összes országa elutasítja ezt. És nem azért mert félnek tőle, hanem azért mert a csőd felé vezeti az országot.

2012. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 TOXIC. válasza:
0%

"csőd felé vezeti az országot."

Aha. vagy nem.

2012. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
54%

Ha régen nem tudta fellendíteni az országot, akkor most, a "rosszabb" helyzetben levő országot miért tudná?

Ha meg régen fel tudta lendíteni, akkor miért lett leváltva?

2012. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Még mindig az.
2017. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
még most is
2021. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!