Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek lehet annyira...

Tóddodaódarra kérdése:

Szerintetek lehet annyira ostoba a magyar választók többsége 2014-ben, hogy megválassza azt a pártot, amelyik -ha nincs a FIDESZ- totális csődbe vitte volna Magyarországot?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 14:28
1 2
 1/14 Komplikato ***** válasza:
100%

"-ha nincs a FIDESZ- totális csődbe vitte volna"

Ez egy elég erős kijelentés, történelemben nincs olyan, hogy HA.

Ellenben vannak tények, elmúlt 2.5 évben 3x volt csődközeli helyzetben az ország. Azt mindenkinek a "vallására" és eszére bízom, mennyiben felelős a kérdezett csoport és mennyiben a jelen kormány. De annyira marha jól nem mennek a dolgok szvsz.

2012. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Komplikato ***** válasza:
99%
OFF: Én biztos nem szavaznék olyan pártra, akinek épen úgy nincs valós programja mint a Fidesznek, és akikről már az is tudhatja biztosan a nyugdíjasok felé fognak kamu kampányt nyitni, aki bízott volna bennük. Azért sem szavaznék rájuk, mert a vezetőjük megszólalásig pszichopata, utána meg pláne. Viszont az eladósításos téma túl bonyolult, megpróbáltam utánanézni és most sem tudom, hogy a régi Fidesz alapú lakás támogatási, tizenharmadik havi nyugdíj, diák hitel, valamint a 2006 utáni többségi Fideszes önkormányzati szándékos eladósítások benne voltak a pakliban a 2008-as gazdasági összeomlással együtt vagy nem. Mivel minden érintett hazudik. Én meg nem vagyok parafenomén se nyomozó. /OFF
2012. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
A Fidesz is totális csődbe viszi az országot,mindig jönnek a nagyobb adók,miközben saját fizetésüket emelik és 39millióért vagy nem tudom már mennyiért felújítottak már egy amúgy is luxusnak mondható helyett,miközben az ország elég rossz helyzetben van,szóval engem nem érdekel,hogy most már kinyeri a választást,mert egyiket sem érdekli az ország,mindegyik csak a saját érdekeit nézi és az ország ilyen politikusokkal úgy is a béka segge alatt lesz még jobban
2012. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

1. Nem vitte csődbe. Maga Orbán mondta 2010 júliusában, hogy a gazdaság alapvetően jó helyzetben van. És ugyan miből is tudott volna magának illetve a jómódúaknak sokkal többet kifizetni? Egyedül Orbán havi nettó félmillióval többet visz haza már két éve.

2. A Fidesz sem jobb, sőt...

3. Marad a kisebbik rossz alternatíva. Bajnai vezetésével az MSZP legalább kormányzott és eredményes szakmai munkát végzett, mindenféle szabadságharc, magánnyugdíj einstandolás és bűnbakkeresés helyett.

2012. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
És kedves "Tóddodaódarra", örülök a kérdésednek, mert ez is jelzi azt a kétségbeesést, ami a Fideszből hallatszik. Tetszettek volna tartani magukat a szavukhoz és tisztességesen kormányozni.
2012. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
A fidesz még rosszabb mint az mszp volt.
2012. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Az az ostoba,m aki a Fideszre szavaz., Nem az MSZP vitte csődbe az országot, hanem a Fidesz viszi.

Bajnai pedig a lehetőségekhez képest jól kezelte a válságot, és olyan állapotban adta át a kormányzást, amiből jól ki lehetett volna jönni.

2012. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Komplikato ***** válasza:
56%

"Nem az MSZP vitte csődbe az országot, hanem a Fidesz viszi."


Márpedig megdolgoztak a csődért mindketten. A kérdés az, miként sikerült utóbbinak 2.5 év alatt überelni az "elmúlt 8 évet"? De azért nehogy már ne lett volna felelőssége az MSZP-nek. Pont azért volt akkora balhé az "öszödi beszédből".

2012. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Ugye az MSZP-re gondolsz.Hát legszívesebben azt mondanám,hogy nem,annyira még a magyar nép sem lehet hülye.

De ismerve a választók idiotizmusát és azt,hogy ez a párt két dologból sosem fogy ki,a pénzből és a hazugságból,itt bármi lehet.Milliárdjaik vannak és az aljasságuk határtalan,szóval még a legrosszabb is elképzelhető szerintem.

2012. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
El tudom képzelni, hogy lesznek olyan ostobák.Mindkettő csődbe vinné úgy is.
2012. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!