Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A baloldaliak (pl. mpsz-sek)...

A baloldaliak (pl. mpsz-sek) mikor meg kellene védeni a párjukat, miért csak úgy képesek erre, hogy a jobboldalra mutogatnak, hogy ők is rosszak, észérvek felsorakoztatása helyett?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 18:28
 1/10 A kérdező kommentje:

* mszp-sek


bocsánat!

2012. nov. 29. 18:28
 2/10 A kérdező kommentje:
és párTjukat :DD
2012. nov. 29. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Hát ezt tőlük kellene megkérdezni. De valószínűleg azért, mert egy részük egyszerűen csak buta. A többi pedig azért, mert esetleg tudják, hogy a másik félnek igaza van, de vissza akarnak vágni valamivel. Ez utóbbi viselkedésfajta nemcsak a politikában, de a mindennapi életben is megmutatkozik
2012. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
egyszerű, mert a jobb oldal is folyton "emútnyócév"ezik
2012. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha én nem fideszesként és nem mszp-sként felteszek egy témában kérdést, akkor nekem olyan alapon miért nem lehet mondjuk egyenesen válaszolni, Orbán Viktorozástól mentesen? Ha egy "elmúltnyócévezőnek" vág vissza így, azt mondom oké, de ebben az esetben nem erről beszélünk :)
2012. nov. 29. 18:53
 6/10 bumbi02 ***** válasza:
100%

Hát alapból elég ritka itt az Mszp-s kommentelő. Az ide író baloldaliak nagyrésze párt nélküli baloldaliak, így igazából olyan szűk rétegre vonatkozik a kérdés, hogy feleslegesnek tartom, hogy csak a baloldalra kellene ezt leszűkíteni.


Ez ugyanúgy előfordul jobboldalt is. Valamivel megvádolják a kormányt, valószínűleg úgy fog kezdődni a válasz, hogy az előző 8 évben....


Persze erre most mondhatod azt, hogy én máris mutogatok a másik oldalra, de nem erről van szó. Amit leírtál, az nem a baloldaliak tulajdonsága, hanem sok ember tulajdonsága. Akik közt van bal és jobboldali egyaránt.



Egyszer pedig már vettem a fáradtságot leírni, hogy miért volt jobb (nem azt mondom hogy jó, csak jobb) az MSZP alatt. Érdekes, hogy azzal a vitának vége is lett. (ha jól emlékszem, az is pont egy hasonló jellegű kérdés volt)

2012. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos ez tényleg így van. Nem nagyon megy ez nekik. Sem.


Bár be kell vallani a másik oldal(ak) se kutyák ha "védekezésről" van szó.


Jobbik: "Mi MÉG nem csináltunk semmi rosszat há kéremalássan!"


Fityesz: "Fúúúj Emeszpé Fúúúj" "Fúúj Komunisták Fúúj"


Elempé: Mi vagyunk az igazi demokraták! Mindenki más nem az! Csak mi! Neon-náci jobbik, elnyomó fityesz, neokomcsi Maszop! FÚÚJFÚÚJFÚÚJ


Mszp barátunk is csak köpködi a "jobb" oldalt.


Az egéz pártpolitika, nevetéges értelmetlen. Te mint kisember csak az adót kapod vagy a kis segílykét.

2012. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól írták előttem, hogy ez nem oldalfüggő, hanem emberfüggő.

Mert nincs vitakultúránk. Nem tudunk tényeket felsorakoztatni, állítást közölni, cáfolni, stb. Főleg a politika - mint témakör - annyira indulatokkal telített, hogy nehéz higgadtan és tárgyilagosan beszélni róla.

2012. nov. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alaque ***** válasza:
100%
Érdekes, én pont inkább azt vettem észre, hogy a fideszesek azok, akik egy normális érvet sem tudnak felhozni, csak azt, hogy az MSZP rossz, Gyurcsány rossz, Bajnai rossz (ez egyébként tükröződik legújabb óriásposzter-kampányukban is) és azt, hogy Orbán Viktor szilárd erkölcsű, jó keresztény ember, aki szereti a családját és a hazáját. Persze lehet, hogy a bal oldalon is vannak ilyenek, sőt biztos, de én a másik oldallal kapcsolatban tapasztalom ezt inkább. Nem akarok bántani senkit persze, csak mondtam.
2012. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bumbi02 ***** válasza:
Az ember mindig a másik oldalnál veszi észre, hogy ott a többi negatív jellemző. Más szemében szálkát, sajátunkban gerendát se... Ez emberi tulajdonság, és nehéz efölött nézni a dolgokat...
2012. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!