Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A náci Németország hogy volt...

A náci Németország hogy volt egyszerre antikommunista és antikapitalista?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 13:52
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
aki szerint az eu-ban lenni "megvezetés" avval nem vitatkozom. Megvan róluk a véleményem. Nem haragszom rád de nagyon sajnállak.
2013. jan. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért sajnálsz? Még sokkal jobban élek mint 70 % magyar.Én valóban sajnálom a H népet hogy ilyen nyomorban él. Nem tudom merre laksz..de itt Baranya /Ormánság/ -ban 90 % a munkanélküliség !! Már az emberek betörnek egymás házaiba és kipakolják a hűtőszekrényeket mert nincs már élelmiszerre sem!!!EZEKET KELL SAJNÁLNI..Ezeknek mindegy hogy kapitalizmus vagy mi van/volt ha éhen halnak!! Igaz ez volt anno D-ben is így Hitler egy pár ingyen sör mellet könyen nyert és....
2013. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
a világ legfejlettebb országaiban is vannak elmaradottabb részek. Ez sem EU kérdése. Amúgy akkor jól egymásra találtunk,mert pécsi vagyok és két munkatársam is volt az ormánságból. Az egyik sumonyi a másik vajszlói. Üdv
2013. jan. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

Na akkor "szomszéd" menj el Sumonyba és környékére.....

Kérdezd meg az ottélőket milyen rendszert szeretnének.

Máskülönben EU-beli /normális/ országokban a minimális segély is jóval meghaladja az itteni minimálbért /amit épp tegnap, bejelentették Bajnai még csőkkentené!!!/

2013. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Bajnai annyit mondott hogy a minimálbér emeléssel csak a vállalkozók terheit és az állam bevételeit növelte a fidesz. Ezért újabb munkahelyek szűnhetnek meg. Most az emelt minimálbérből sem visznek haza többet mint az ő idejében. A járulékos befizetések emelkedése miatt. Tájékozódj mielőtt elsőre elhiszed amit a Rogán barátod és a jobboldali média mond. Amúgy Sumonyban sem az EU-t szidják hanem a haverjaidat,akiknek rögtön mindent elhiszel.Lehet hogy az EU semmit nem adott nekik ami érezhető lenne,de hogy nem is ártott az hétszentség. A belépés előtt sem éltek arrafelé sajnos jobban. Sajnos most sem,pedig mint tudjuk,ez az adócsökkentés és a munkahelyteremtés kormánya! Hogy nem szakad rájuk a mennyezet, amikor ilyet mondanak! Üdv szomszéd.
2013. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

Nem tudom kire gondolsz amikor barátokat említesz?

Nekem egyik sem barát /és általában e fogalom már nem is létezik a mai világban, míg haszont húz valaki az haver, de barát???/

A vezetöink közül is mind szoci-kapitalista, mindenkinek..de nekem előbb!!!

Bajnai??? Hány ember lett öngyilkos miatta, hány család ment tönkre miatta??? Jól meg-koppasztott mindenkit!!

Orbán? Egyetemkerülő korában még gatyája sem volt most traktoros apja hagyta rá a vagyont? És ne soroljam egy banda ez mind!!

2013. jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Szokásos betegség. A pletyka nem politika ! A személyeskedés sem.


Tegnap néztem a Gyurcsány-féle tüntetést, rendkívül megokosodtam. Az egyik tüntető(leg) egy Csonka-Magyarország térképet vitt, a másik Kövér Lászlón van még ma is felháborodva, mert akasztókötéllel a nyakában járkált.(Gondolom azért, hogy ha találkozik egy cigánnyal vagy kommunistával, azt rögtön fel tudja akasztani(?)

2013. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
56%
Na akkor hajrá. A kövér egy akkora tahó hogy ekkorát keveset hord a föld a vállán. Az mszp-ben nagyon kezd rá hasonlítani a szanyi de nem olyan elmebeteg talán még annyira. Tényleg megtudható ki hová húz bármit is mond magáról. Te mondtad. Az meg, hogy ki miért lett öngyilkos vagy ki miatt,szánalmas. A vikikéd miatt úgy tudom sokkal többen lettek. Jaaa, persze tudom te egyiket sem szereted. Ne szédíts!
2013. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
56%
Arról nem vagyok meggyőződve h megokosodtál. Én sem! Már csak azért sem mert én úgy tudtam,ha valami szólhat a személyeskedésről, az a politika. Jaaa! Az általad igazán kedvelt párt elnökének azért nem ejtem ki a nevét mert ha ő kormányozna, talán még többen lennének öngyilkosok
2013. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell itt már kötél sem, az orbán féle ki-igaztások miatt az emberek éhen halnak, vagy betegségben meghalnak mert már sem kórház sem orvos nem maradt.

Sajnos e országban mindenki okoskodik, höbölög de nem tesz hogy egy polgárpárti kormány legyen.

Normális országokban gyurcsán, bajnai, orbán féléket vagy felakasztották vagy elzavarták !

2013. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!