Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vajon mennyibe kerül majd egy...

Vajon mennyibe kerül majd egy Euro, ha valóban Matolcsy lesz a jegybank elnöke?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 22:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
# 8/10: Barátom, te láttad már Matolcsyt? Beszélni is? Mert szerintem nem, ha ilyet lemersz írni. Lejáratni Matolcsyt? Minek? Minden egyes megszólalásával égeti magát! Beszélgettem róla több pszichológussal, mindenki azon a véleményen volt, hogy alacsony intelligenciájú, buta, könnyen befolyásolható ember. Magyarul báb. Egy báb akivel tönkre tudják baszni az országunk, pénzünk, befektetéseink, vagyonunk, úgy hogy mindehhez ez a féreg jó pofát vág, mert annyira hülye, hogy fel sem fogja hol van éppen és mit csinál!
2013. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

#11

Tömören velősen megfogalmaztad. Szebben én sem mondhattam volna.

2013. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
#11/12 Ez igy igaz megfogalmaztad a lényeget!
2013. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
5%

"Egy báb akivel tönkre tudják baszni az országunk, pénzünk, befektetéseink, vagyonunk"


Az országnak kisebb az adóssága, mint valaha.

A pénzünk 290-et ér az euróval szemben, mint kb az emúlt 8 évben mindig is.

Soha nem volt ilyen kedvező lehetőség befektetésre, mint a mostani államkötvények.


Ennyi tévedés után tehát kijelenthető, hogy Te vagy a báb. Meg a két bárány, aki rögtön helyeselt, pedig fel se fogta, hogy mekkora baromságot írtál :D

2013. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

A kedvező befektetési lehetőséggel azok tudnak élni, akiknek van mit befektetni. Azt valóban állíthatjuk, hogy a gazdagoknak jelenleg sokkal jobb, mint pár éve. Már akinek esze is van a pénzéhez, vagy jó tanácsokat kap, illetve közel van a fideszhez (kétségtelen, hogy az aktuális kormányhoz közel állók mindig is jól járnak).


Én azt furcsállom, hogy van egy Varga Mihály a fideszben. Miért nem ő lett a gazdasági miniszter? Ma reggel Burány Sándor mondta azt, hogy annak örülnének, ha Varga kerülne Matolcsy helyére, mert ő legalább jó szakember. Pedig Buránynak nem lenne érdeke jót mondani egy fideszesről sem, hiszen nálunk általában az ellenzéki magatartás arról szól, hogy minden szar, amit a kormány csinál. De ami jelenleg a kormányban folyik, az valami hatalmas nagy vicc.


Miért nem Pokorni az oktatási miniszter? Miért tették be Hoffmann Rózsát? Aztán ha valami balul sül el, akkor Hoffmann hirtelen félre van állítva és Balog Zoltán beszél helyette, de nagy valószínűséggel azt is Orbán mondta neki.


Én a fideszt a 98-as kormányzás óta, a torgyános bohóckodás óta nem bírom, mert hülyének nézték az embereket. Értenek hozzá, hogy a hülyéket megfogják azzal, hogy gázárakat csökkentenek vagy nem emelnek (ugye négy évig nem emeltek, ami abszurdum volt, de nekik jól jött, mert utánuk következő kormánynak meg jó sokat kellett emelnie, hogy realizálják a költségeket, a sok barom meg rögtön fújolhatott).


Ezután mszp sem volt jobb, bennük is csalódtam, de ami most folyik (pedig reménykedtem), az valami vicc. Káosz van. Egyik nap mondanak valamit, két nap múlva teljesen mást. Mindent hirtelen, kapkodva, megbeszélés és átgondolás nélkül tesznek.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: ezt valószínűleg senki nem tudja. Elképzelhető, hogy emelkedik, aztán majd stabilizálódik valahol. De nem tudom, miért rakosgatják ezt az embert ide-oda, szerintem vannak jobb embereik.

2013. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Legoman válasza:
100%
280,5-350ft annyira tippelek
2013. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Nagyfater ***** válasza:
100%

#14


"Az országnak kisebb az adóssága, mint valaha.

A pénzünk 290-et ér az euróval szemben, mint kb az emúlt 8 évben mindig is.

Soha nem volt ilyen kedvező lehetőség befektetésre, mint a mostani államkötvények."


Te a Holdon élsz, bakker?


1. Az államadósság ÖSSZEGE magasabb, mint három éve.

2. Az euró 250 Ft-ról tornázta fel magát 290-re.

3. Az államkötvény nem befektetés, hanem a kölcsönfelvétel egy formája.


Nem Selmeczitől kéne tanulnod....

2013. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
82%

Kedvező befektetés a mostani helyzet???


Ezt nagyon könnyű mérni. Van egy olyan mérőszám, hogy beáramló külföldi tőke. Amíg ez a lengyeleknél 8Mrd dollár, a románoknál 2, a szlovákoknál 800 millió, nálunk 400 millió. Az ipari termelésünk mindenkinél jobban zuhan. 8-10. negyedévente csak zsugorodik, és nem pár tized százalékokat. Pedig a betelepülő gyárak teljes járulékmentességet kapnak! És mégse jönnek. Ez lenne a kiváló lehetőség? Hát a tőke nem így látja, mint Te.

2013. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
45%

[link]

Amiről te beszélsz az havi adat és annyit jelent, hogy előző év azonos hónapjához képest mennyivel nőt vagy csökkent az ipari termelés!

2009 jan -22% Bajnai, Gyurcsány

előzőévhez képest 2010 jan +1% Bajnai

2011 jan +10% Orbán

2012 jan +2%

2013 jan -7%

Sajnos a termelési mutatókat a piac határozza meg. Magyarországon senki se termel hazai piacra... Ha külföldön csökken a kereslet, akkor a termelést is visszafogják ennyi ..

Megjegyzem, szlovák, lengyel mutató is ugyan ilyen gyenge -4%, -10% ...

2013. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha a devizatartalékokat is einstandolják akkor simán meglesz a 350 is...
2013. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!