Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szavaznál Bajnaira 2014-ben?...

Szavaznál Bajnaira 2014-ben? Miért igen vagy miért nem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 09:46
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
94%
15:57: ne haragudj, de te valami paródia vagy?
2013. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
3%
nem, én igazmondó vagyok, tudom, hogy fáj neked az igazság, de ez van!
2013. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nekem a programja se tetszik, amit most hozott. Vannak benne szép dolgok, de ígértek már hasonlókat, és meg lehet nézni, mi lett belőle....
2013. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
32%
Nem. A többkulcsos adó ötlete miatt.Bruttó 400ból jó ha marad 250 két gyerekre az ő verziója szerint,az édes kevés. Most pont arra elég 16% mellett,hogy lyuk van a fenekemen és még nem csúsztam lejjebb. A középosztály ismételt nyúzását célozza ez az intézkedés.Legyen bruttó havi egymilla felett többkulcsos.Az már valóban gazdagabbnak nevezhető.
2013. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
37%
Hozzáfűzném még azt,hogy ezzel a lépéssel a diplomás jól kereső(mérnök,vegyész,közgazdász) embereket akik nagy cégeknél helyezkednek el és nem tudnak adót eltitkolni le fognak lépni emiatt a többkulcs ötlet miatt. Elég volt már a trógerek finanszírozásából.Ha ez jön irány külföld részemről is
2013. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
61%

Nem, mert látom hogy kik állnak mögöttük és mik a céljaik evvel az országgal és a nemzettel. És az biztos hogy ezek azon vannak hogy ezt a népet eltüntessék innen és helyet csináljanak egy másiknak.

Nem láttam a baloldalon egy szimpatikus embert sem eddig, de amit ők képviselnek azt egy igaz gerinces magyar ember nem is tudná csinálni.

2013. febr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
20%
Igen, én szavaznék rá, mert ő elsősorban gazdasági szakember, nem politikus. A legutóbb is jó dolgot kezdett el (a külföldi szakemberek is dicsérték), csak 1 év kevés, hogy látszata is legyen bárminek is.
2013. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó az neked nagy szakértelem, hogy az imf meg egyéb intézetek utasításait végrehajtja 100%-osan? A külföldi szakemberek persze a hazaárulásokat dícsérik mindig!!! Hiszen a külföldi szakemberek malmára hajtja a vizet!Akiket pedig nem szeretnek, mint pl. Orbán VIktor az ellen harcolnak! Itt látszik, hogy ki a ahzafi és ki nem az!

Tedd tiszába a fejedben a dolgokat fiam!!!

2013. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim válasza:
54%
NEM NEM SOHA! Komcsikra soha ! Már így is tönkre tették az országot. Nem kell ennél jobban. Jobbikra kel szavazni! SZEBB JÖVŐT !
2013. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
0%

(49-es vagyok) Kedves 50es!!!

Igen, ez tipikus Orbán duma ez a hazafiság! Ha akkora hazafi, akkor miért teszi tönkre az országot?

Érdekes módon én jobban éltem 4 éve, mint most. Pedig átlag dolgozó polgár vagyok, mégis most sokkal nehezebb (és drágább!) a megélhetés. Nincs munkalehetőség, csökkennek a fizetések!

De igaz! Ez kell a birka magyar népnek!!!! Meg a hazugságok, meg a népbutítás, ami most megy!!!

2013. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!