Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Átlépnék az egyik nagy pártból...

Átlépnék az egyik nagy pártból a másikba. Mennyire tekintenének megbízhatatlannak?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyi konfliktus és egy "kedves" kolléganő aljas ármánykodása következtében kiléptem az egyik nagy pártból (miután ellenem hangolták az alapszervezetet és addig barátaimnak vélt párttársaimat). Gondoltam, átlépek a másik nagy pártba, ahány köpönyegforgató van a "nagyobbak" között is, pont engem bélyegeznének meg?
2013. márc. 2. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Becsülete mindenkinek csak egy van és aki férget csinál magából ne csodálkozzon, ha rátaposnak. Az első pártba se kellett volna belépni.
2013. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arról függ melyikből lépsz melyikbe.
2013. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Egy munkahelyi konfliktus és egy "kedves" kolléganő aljas ármánykodása következtében..." léptél ki az egyik pártból, tehát nem azért, mert a párttal magával nem tudtál azonosulni. Gondolod, hogy a másik pártban majd nem lesznek "kedves" emberek? Szerintem benned van a hiba, nem az egyik, vagy a másik pártban, és megbízhatatlan, csupán karrier vagy a szereplés vágya miatt párttagságot vállaló emberke lehetsz.
2013. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont.
2013. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem ismered a körülményeket... rengeteget dolgoztam nekik... nem írom ki, hogy pontosan mi történt, de a kolléganő gyönyörűen megfúrt
2013. márc. 2. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Húsz éve beléptem egy kis pártba.Nem léptem ki,nem zártak ki,csak most eszmélek,akkor még Tag vagyok,anyám.Egyébként ha nagy párt tagja vagy,nem kell átlépned sehová,NEM vagy megbízható...LOL
2013. márc. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké
2013. márc. 3. 11:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Melyikőtökkel leveleztem privátban a Jobbikról? Írtam volna vissza, de véletlen kitöröltem.
2013. márc. 10. 17:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!