Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt fogja szerintetek...

Melyik párt fogja szerintetek megnyerni a 2014-es választást?

Figyelt kérdés
Meg egyáltalán kik jattnak be?

2013. márc. 16. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Fidesz
2013. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
31%

Az fogja nyerni, amelyikre Izraelben rábólintanak.


Soha nem is volt Magyarországon demokratikus szavazás, csak a látszatot tartják fent, de erre szerintem minden 40 év feletti rájött, akik még a kommunizmusban éltek.

2013. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Fidesz.Ha valami nagyon nagy bakit nem követnek el.A ballib nem cselekszik,csak szájkaratézik.Nem sokan hisznek nekik.Második lesz valszeg a Jobbik.
2013. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem még a Fidesz mert még sok ember hisz nekik plusz ott vannak azok akiket "lefizetnek" persze arra nagyobb az esély hogy nem kapják meg a 2/3 os többséget de még mindig ők lesznek hatalmon sajnos. Együtt 2014-nek látok nagy esélyt arra hogy nagy szavazatot fog kapni, de nem hiszem hogy ők kerülnek hatalomra, bár jó lenne ha ők kerülnének, mert akkor végre szakértők veszik kézbe az ország irányítását ami elég sok javulást okozhat, persze ez nem 2 nap lesz sok év kell hozzá, de ha jól kezdik el a dolgokat csinálni akkor én szerintem megnyerhetik a választásokat és akkor végre lehet már egy kis változás a sok rossz után.
2013. márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon alacsony részvétel mellett a Fidesz. De szerintem már nem lesz 2/3-d. A második a Jobbik lesz, utána MSZP,LMP. Több párt nem lesz a parlamentbe, kivéve, ha Bajnai Gordon vezette tömörülés összetud-e állni valamelyik civil szervezettel, akkor befoghatják az LMP-t.
2013. márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

A Fidesz fogja megnyerni.


Még most is böszme erősek.

2013. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Tőlem bárki,csak Libsiék Ne!
2013. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
A Fidesz nyeri meg, de nem lesz meg a 2/3-a. Második lesz az demokratikus ellenzéki összefogás (MSZP-E2014-DK), harmadik a Jobbik. Az LMP nem jut be.
2013. márc. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintetek..." Vélekedési statisztikának jó, de - különösen, ha az elmúlt fél évet nézzük - kizárt, hogy erre bárki válaszolni tudjon. Még bármi kijöhet, a mai helyzet annyira képlékeny. Persze a Fidesznek van helyzeti előnye, de egy évvel az 1994-es választások előtt is még eléggé őrültnek tartották, aki az MDF vereségét jósolta. Pláne akkorát, amekkora bekövetkezett.
2013. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem olyan nehéz ez ( sztem legalábbis ). Vagy a Fidesz vagy az MSZP. Baromi régóta ez a két párt cserélget egymást....meg is látszik. Ha ne adj Isten a Jobbik nyerne, akkor egy az egyben végünk lenne/van ( nem mintha nem szimpatizálnék velük pár dologban ), de abszolút EU ellenesek és az EU nélkül végünk van ( most már ). LMP. Nos a herélt hangú Schiffer az tulajdonképpen vicc, nincs semmi tekintélye, kb. Kóka szintjén mozog és az SZDSZ-nél is rosszabb. Más eszembe se jut hirtelen.....kik vannak, lehetnek még?! Van még valaki egyáltalán?
2013. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!