Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szavaznál egy pártra amely...

Szavaznál egy pártra amely ilyen intézkedéseket hozna?

Figyelt kérdés

-Államosítások leállítása, helyette privatizációk megkezdése



-Kötelező TB eltörlése, magán társadalombiztosító cégek engedélyezése, biztosítás nélküliség, orvosi ellátásért helyszínen fizetés legalizálása



-További rezsicsökkentés



-Felnőttkor korhatárának lecsökkentése 16 évre


-Minimálbér felemelése 130.000 forintra


-Közmunkabér felemelése 90.000 forintra


-Mindenkinek alanyi jogon jár havonta 60.000 forint segély akármeddig, amennyiben felnőttkorú, nincs jövedelme, nem tanul felsőoktatásban és büntetlen előéletű



-Iskolakötelesség korhatárának lecsökkentése 14 évre



-Szociális irodák nyitása, kertesházi környezetben 5 utcánként egy, panelházi környezetben háztömbönként egy. Egyes önkormányzati ügyeket és tanácsadást ezekben is lehet intézni


-Olyan környékeken ahol valamilyen vallási, nemzeti vagy etnikai kisebbség a lakosság több, mint 30%-át teszi ki, kultúrális központ nyitása, ahol a magyarok megismerkedhetnek a kisebbség nyelvével, kultúrájával, szokásaival, vallásával


-Szakszervezetek alakulásának állami támogatása


-Szociális irodák sűrűségével megegyező munkaközpontok nyitása. Ezekbe minden környéki munkaadó köteles lejelenteni az aktuális állásokat amikre lehet jelentkezni, és ezen központokban alkalmazottak segítenek munkanélkülieknek megfelelő, közeli munkahelyet találni


-Marihuána, hasis, varázsgomba legalizálása


-Orvosi heroin és pszichiátriai LSD, DMT legalizálása


-Az USA, az EU nyugati országai, és Izrael kultúrájának reklámozása óriásplakátokon, tévécsatornákon, interneten



-Homoszexuális házasság és gyereknevelés legalizálása



-Roma és zsidó kisebbség pozitív diszkriminációja



2013. márc. 27. 11:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szórnád a nem létező pénzt és marhaságokat cselekednél.

Kellő kampánnyal, ha kormányzó nem is, de a Parlamentbe egy jó kampánnyal simán bekerülhetsz.

2013. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Soha nem szavaznék ilyenre. Legalább a fele elfogadhatatlan a számomra.
2013. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
130 ezres minálbér és akrmedig 60ezres segály persze hogy szavaznék ha ezeket meg rezsi csőkentést tudnám hogy megteszi biztosan akr igen. Akor is ha legtőbel nem értek egyet . Perzse amijen szerencsém lene csak a tőbit hozná tőrvénybe és afüvet nem legalizálná csak amiket fel sorolt. Bár munka nélküli kőzpontos az jó javaslat csak az a hejzet hogy amostaniakban is szarnak a unka válókra. Amugy ezt a kérdést ahumor kategóriába kéne irni.
2013. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát...

Egyes pontok jók lennének de sehonnan se tudna senki pénzt teremteni rá. Az USAt meg hagyjuk! (nem vagyok hú de nagy magyar DE) az usa politika csak ott mukodik. Plusz kollektivizalnak.. Ugy értem "nemszamit hogy magyar vagy akár olasz vagy de amerika hu de jo" oda kell menni vagy tamogatni oket mert ők a jo fiuk. Amúgy nemmel szavaznek de csak azert mert szerintem mindez megvalosithatatlan lenne..

2013. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Most hogy végig olvasom rajottem h a 3/4e báromság..

Előző voltam! :P

2013. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!