Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az MSZP miért utálja Magyarors...

Az MSZP miért utálja Magyarországot illetve a magyarokat?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre , hogy utálják.

Nem , nem arról van szó hogy baloldalhoz tartozó emberek nem lehetnek patrióták ,mert lehetnek van erre több példa is , de sajnos minket egy nagyon anti-patrióta baloldallal "áldott" meg az Isten.


Ezt a gyűlöletet nem ma kezdték , amikor kormányon voltak már akkor is ilyenek voltak.

Ott tesznek keresztbe ,ott szidják ,ott ócsárolják ,Magyarországot ahol csak tudják.

Gyalázzák a nemzeti jelképeket , gyűlölködnek.

Ha Oroszországban vagy Lengyelországban kezdené valamelyik politikus szidni a Kerecsensólyomról mintázott szimbólumokat , akkor egy az egybe felkoncolnák azt az embert.


Pedig , azt hittem , hogy az MSZP változtatni , változni fog 2010-től de úgy néz ki , hogy semmiből nem tanulnak.


Így is örüljenek , hogy van még székük a parlamentben , gazdasági károkozás miatt igencsak érne nekik egy büntetés.



2013. ápr. 15. 13:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Mert abból van pénz és szavazat.
2013. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
hiába van kérdőjel, ez nem kérdés, hanem vélemény ... köszönöm, hogy megosztottad velem
2013. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Bár van igazság abban amit mondasz, és természetesen nem helyes, azért ezt nem lehet önmagában értelmezni. Kell hozzá a jobboldal eszetlen "hazafisága", azaz hogy mindenféle elvek nélkül ami magyar az már mindjárt jó (meg az "aki magyar velünk van"). Ugye ismerős, hogy szinte mindenben világhírűek vagyunk, csak hát a többségéről a határon túl még nem hallottak. Akiben ez visszatetszést kelt, az könnyen fogékony lesz a másik végletre is, ezt használja ki az MSZP.
2013. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ja, a 3-asnak igaza van. A nemzeti érzelműek betegesen imádják a magyarságot, csak azért szimplán, mert az magyarság, a nemzeti érzést ellenzők pedig azért utálják szintén, mert az magyar és akkor az csak rossz lehet.


A megoldás az lenne, ha szeretnénk a magyarságot, ugyanakkor kritikusan állnánk hozzá, hiszen csak úgy lehet kijavítani a hibáinkat, ha először is észrevesszük azokat. De a hibákért még nem kell lenézni a magyarokat, ahogy az érdemeinkért sem kell isteneknek beállítani saját magunkat. Mindkettő nagyon könnyen elsülhet visszafelé és rendszerint el is sül. meg kell találni a középutat.


Nagyon egyszerű példa erre, hogy a nemzeti érzelműek gyűlölik a multikat, az internacionális érzelműek pedig azt akarják, hogy minél több legyen belőlük. Az tény, hogy a multik nem a két szép szemünkért jönnek ide és nem is azért, hogy elhozzák Magyarországra a Kánaánt, de lehetne belőlük hasznot húzni a megfelelő módon. Az is tény, hogy a magyar vállalkozók sem piskóták, ha profitról van szó és mindent megtesznek ők is, hogy az emberi szivacsból az utolsó csepp vizet is kipréseljék a saját érdekükért, ugyanakkor az is valós, hogy az ideális állapot az lenne, ha Magyarországon a gazdaság magyar vállalkozók kezében lenne, akik korrektül állnak a munkavállalóikhoz és valós érdemeik szerint fizetik meg őket. Ez egyelőre csak vágyálom, de talán egyszer lehet valóság is.

2013. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Szóval összesítve az a probléma, hogy százféle dolognak kell stimmelnie ahhoz, hogy jól menjenek a dolgok és elég csak egy kis homokszem és már azonnal borul a bili. Homokból viszont rengeteg van, úgy ömlik, mintha sivatag közepén lennénk vihar idején.
2013. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
Az MSZP egyszerűen azt nézi hogy mivel járnak jól az emberek itt nem pedig divathazafiskodnak és szabadságharcolnak ezzel lejáratva az országot az egész világ előtt és nehéz helyzetbe hozva az itt élőket.
2013. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszem, hogy párszáz nagyon komoly anarchistán kívül más utálná az országát. Az MSZP sem utálja az országot. És köszi a véleményedet, de olvass már 2002-2010 közötti híreket, az MSZP próbált reformokat hozni, a FIDESZ meg mocskolódott egy sort és felrúgott szinte mindent, ami változást hozhatott volna. A mocskolódás a FIDESZ specialitása.
2013. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Tévedtek.


Én arról beszélek , hogy patriotizmusra szükség van.Hisz csak egy valamennyire patrióta ember tud országa állampolgárainak jó létet csinálni illetve ahhoz segíteni őket.


Amelyik vezetőben nincs patriotizmus , az soha nem lesz hasznos az országa számára.


Nem kell zászlókkal futkosni , a tettek fontosabbak ,mint a látszat.

Én inkább tettek, intézkedések alapján ítélem meg a politikusokat, és nem látszat alapján.


Az MSZP viszont egyértelműen anti-patrióta és nem akar az embereknek jót , jólétet.

2013. ápr. 15. 14:07
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

"Az MSZP miért utálja Magyarországot illetve a magyarokat?"


Ez egy nagy marhaság már ne is haragudj kérdező.

Ezt a marhaságot a szélső jobbosok terjesztik.

én baloldali beállítotságu ember vagyok és szeretem a Hazám szeretem a Magyar embereket, de nem hivalkodok a Magyarságommal, tehát annyiban különbözök a jobboldali Magyar emberektől hogy én csöndesen vagyok Magyar, ti meg őrjöngve lavór nagyságú kokárdával a melleteken ordítozzátok a világba hogy ti Magyarok vagytok már már hisztérikusan nevetségesen és betegesen.

2013. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Csak egy gyors dolog, kedves kérdező: a Fidesz jelenleg baloldali gazdaságpolitikát folytat.
2013. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!