Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szeretnéd 2014-ben Gyurcsány...

Szeretnéd 2014-ben Gyurcsány Ferencet újra miniszterelnöknek? Ha igen, miért, ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 07:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeretném újra. De a jelenlegit sem. Inkább egy harmadikat.
2013. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem, soha! Mert nem vagyok mazochista.
2013. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem, mert egy önhatalmú, sunyi, kapzsi, dilettáns pszichopata.

Gratulálok a bal oldalnak, akik legjobb emberükké választották pár éve.

2013. ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem, mert:

-nem szeretnék állam csődöt

-a jelenleginél nagyobb munkanélkülisséget

- az államosított cégek csődbe vitele sem bejövős nekem valahogy

- ráadásul szükségem van mind 2 szememre a hátralevő életemben...(aki nem tudja miről beszélek írja be ezt youtube-ba "2006.október, 23")

2013. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Amikor először lett miniszterelnök még tapsoltam neki. Az első héten a beiktatása után bement a bankookhoz ő is és az asztalra csapott. Aztán valahogy mindent elfelejtett és lefeküdt mindenkinek a hatalom megtartása érdekében.

Nekem alapból szimpatikus ember volt, de nem bizonyította, hogy a hatalmon kívül más is érdekelné.


Illetve de igen, volt egy-két olyan döntése, aminek mi pl. apukám életét is köszönhetjük (megállapodott még 2005 táján a későbbi Fideszes győri alpolgármesterrel, szívsebésszel Dézsi Csabával a győri szívcentrum létrehozásában). Emiatt és még egy-két ilyen személyes ok miatt nincs jogom szidalmazni. De az egész ország vezetését nem látta el jól.

2013. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Jót szoktam nevetni azon az emberen, de ennyi. :)

Az a baj, hogy egyesek komolyan veszik őt, sőt szerintem még ő is komolyan veszi saját magát.


Egy normális országban jót derülnének az emberek a megnyilvánulásain, nem pedig imádnák vagy gyűlölnék őt. Annyira látszik rajta, hogy szerepelni akar, az neki az élete és a mindene és azért csinálja ezt az egész cirkuszt, amit gyakran művel.

2013. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem, mert antiszemita vagyok.
2013. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Én is antiszemita vagyok, ezért nem.
2013. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Szintén nem mert antiszemita vagyok.
2013. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Crisopher ***** válasza:
Nem, mert egy dilettáns bohóc, aki tönkre teszi az országot. Szerintem ő a magyar George Bush, és ezzel mindent elmondtam.
2013. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!