Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Meglepődtök az alábbi híren?...

Meglepődtök az alábbi híren? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 4. 23:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nekem nem az a tapasztalatom, hogy elsunnyognák, sőt! Valahogy mindig kiderül. Az sem véletlen, hogy a börtönökben arányokat tekintve több a cigány, mint a nem cigány, pedig a valóságban nincs ekkora különbség az arányokban.

Mellesleg szerintem valóban nem annak kellENE lenni a hírnek, hogy az illetőnek milyen a bőrszíne, hanem hogy mit követett el, ill. milyen a közbiztonság, hogyan lehetne máskor a hasonló esetet megelőzni.

2013. máj. 7. 02:36
 12/17 A kérdező kommentje:

18:47!

Azért érdemlik meg a gárdisták az általánosítást, mert ők is általánosítanak, ők is kollektív bűnösség alapján ítélnek el mindenkit, nyíltan vagy elkendőzve, de ez az igazság. Feszegetik a határokat, de amikor jön a felháborodás, akkor mindig jön a duma, hogy micsoda aljas támadás, és hogy kiforgatták a szavakat, és szegény ártatlanok, sőt mintapolgárok!

2013. máj. 7. 02:42
 13/17 anonim ***** válasza:
Koltozz le borsodba legyszives, jol fogod magad erezni a barataid kozott :) Ha jol latom viszont az altalanositas toled sem all tavol. Bar akkor nem ertem miert is vagy jobb? Mindegy, meddo vita, egy magyar, egy es egy magyarul csak beszelo ember kozott. Majd egyszer Te is felebredsz.
2013. máj. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 sni ***** válasza:
55%
olyan ismerős ez a vita! :) tudom már!!! A rendőrség rovatban olvastam ilyet, amikor egy rendőr miatt általánosítanak! Ha az ott rendben van, akkor ez is! :) tehát az ilyen híreknél mégiscsak lényeges, hogy mivel foglalkozik az elkövető! Kivéve a cigányokat, náluk maga az elkövetett cselekmény a foglalkozás! Amúgy nem lényeges, hogy gárdista, többet segítenek, mint egy ilyen hülye miatt az összes meg legyen bélyegezve!
2013. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én általában az egyénről tette alapján szoktam véleményt alkotni, közösségről pedig közösségen belüli általánosan elfogadott értékrendjük, domináns stílusuk alapján. A gárdában és a Jobbikban az a domináló, és általánosságban elfogadott, hogy általánosítanak. Csak önszerecsenmosdatásért mondják azt néha (vannak azért jó cigányok is, meg nem vagyok rasszista, DE..., és hogy van nekem is cigány barátom), valójában meg ha megnézem a kurucinfost, akkor azt látom, hogy tele van cigány és zsidógyűlölettel, általuk elkövetett bűncselekményekkel, zsidó, cigány viccekkel, stb. de arról, hogy milyen dolgokkal öregbítették Magyarország JÓ hírnevét, arról egy szál sincs. Egyetlen zsidótól van valami igazán pozitív kontextusban feltüntetve: Radnóti Miklós: Nem tudhatom... c verse. (Persze lehet, hogy nem tudta az, aki feltette, hogy ezt egy zsidó írta, és hogy egy nemlétező menetben egy nemlétező személy kitalált golyóval tarkón lőtte.)

Egyébként érdekes módon a magyaroknak a bűnözéseiről egy szó sem esik (legfeljebb mint hőstett).

2013. máj. 8. 09:24
 16/17 anonim ***** válasza:

Máshol meg nem itják oda hogy cigány tete vagy magyar.

És a jobbik távol ál a raszizmustol. Még a fajkeveredés ellen sem lép fell ez egy raszista pártnál alapvető lene.

A kuruc infó meg ara szolgál hogy szavazókat szerezen a jobbiknak . És sajnos ugyvetem észre egyre inkáb zsidózásba menek átt (persze egy zsidó az ember gatyáját is kipereli ha teheti) De a zsidó világméretü öszesjüvés elméletek már hüjeségek. A raszizmusal nincs bajom csak a hogyan mijen hatása lesznek kérdésekre nem adnak értelmes választ főleg kőzép távon hiányzik ez Viszont ha meg én gondolkodok rajta mindig nagyon rosz hatásokat kővetkeztetek ki.

szeretném ha az öszes cigány megdőglene de it is a hogyan ha elkezdjúk ki irtani őket nem hagyják ő k is fegyvert fognak a nmzetkőzi megitélést gajra vágná a befektető k bizalmát aminek a kővetkezménye az lene hogy a 3madik világ szintjére zuhanánk és akor tőbet vesztenénk mint nyernénk azon hogy hulla az őszes cigány. Ez egy egyértelmü kőnyen belátható példa persze ijet nem javasolt a jobbik csak amit javolt azokbol max sehva nem vezető vita lene a forúmon egyik fél se győzné me a másikat.

2013. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindjart gondoltam, hogy a kedves kerdezo nem egy sziriai bekeharcos! Ha erted mire gondolok :) Orulhetsz, most joggal szidhatsz egy (volt) gardistat, tudom hogy nagyon sokat kellett varnod erre. Orulok hogy kiderult, es orulok hogy bortonbe fog kerulni (ahol valoszinuleg kicsinaljak - meg is erdemli!), viszont attol sem Te, sem ez az ujsagcikk nem lesz korrekt! Tudod miert? Elmondom. Azert, mert ha az elkoveto barmilyen modon parhuzamba vonhato barmilyen hazafias szervezettel, az vilagga van kurtolve! Egy mocs*k gardista! Viszont, az illeto BUNELKOVETO politikai/etnikai hovatartozasa semmi egyeb esetben nem kerul nyilvanossagra! Csak akkor ha ilyen vonatkozasa van. Ha konkretan ezt a hirt egy roma kovette volna el (ne adj Isten egy zsido), akkor ez egy egyszeru hir lenne, mely igy kezdodik: "evekig zaklatta gyermeket a ferfi". Ez fix. Egyebkent mindenki szamara teljesen vilagos hogy sajnos a buncselekmenyek 98,9%-at romak kovetik el, tobbnyire kovetkezmenyek nelkul! Hiaba megy a "szerecsenmosdatas". Egyebkent tobb helyen is verzik a logikai felepitesed: mi koze a kurucinfonak a jobbikhoz? Kerlek, aruld mar el, de tenyleg! Azert mert a kurucinfo szerkesztoje veluk szimpatizal, arrol nem igazan tehetnek, ahogy arrol sem amilyen stilusban fogalmaz. Vagy ha en csinalok egy internetes lapot es bizonyos stilusban beszelek, es tobbszor is megemlitem tegyuk fel Bajnait, akkor innentol kezdve Te ugy fogod kezelni Bajnait is, mint ha az konkretan az O szajabol hangzott volna el? Sulyos hiba, osszemosasa a dolgoknak ez a Te reszedrol, de nagyon gyenge sajnos. Harmadreszt tisztan lathato hogy ezt a cikket is csupan azert tetted fel erre az oldalra, hogy minnel nagyobb nyilvanossagot kapjon, lehessen alatta szidni azt a partot amelyiket eppen nem szereted. Ez tobbet mond el rolad, mint amit Te el akartal mondani magadrol.. Ezutan remelem, a tobbi cikkben is kulon emliteni fogjak, hogy pl. egy fidesz/lmp/egyutt2014 szavazo volt a tettes, es majd felteszed azt is, es parhuzamot vonsz kozte meg szamara szimpatikus partja kozott, mikozben altalanositva kiterjeszted azt a kozosseg osszes tobbi tagjara, mindezt a megbelyezes elleni kuzdelem neveben :) Istenem, "emberek".....
2013. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!