Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sólyom miért maradhat a...

Sólyom miért maradhat a helyén? Egy sitnyik, nem intelligens. Azért mert nem a magyarok választották meg hanem az a Fideszes Viktor-nem jut a neve eszembe-attól még a magyarokat kellene képviselnie!

Figyelt kérdés
Szlovákiában és Ausztráliában is csak égeti az országot. Egy sitnyik, nem intelligens. Azért mert nem a magyarok választották meg hanem az a Fideszes Viktor-nem jut a neve eszembe-attól még a magyarokat kellene képviselnie!
2009. szept. 28. 23:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

8:32

Igazad van, mert ugye a köztársasági elnököt is valakik jelölik! De: Göncz Árpádot tisztelték itthon és külföldön is, ráadásul gyönyörűen, értelmesen beszélt, és emlékeim szerint nyilvánosan soha nem emlegette, hogy melyik párttal szimpatizál, melyik párt mit igérgetett, hanem megpróbálta hazánkat becsülettel képviselni mindenhol. Egyébként nem vagyok szdsz-es, emberileg tiszteltem. Nem értékeltelek le, mert hasznos volt a válaszod.

2009. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%

"Igazad van, mert ugye a köztársasági elnököt is valakik jelölik!"


Szóval az "érvelésed" hülyeség volt.


"De: Göncz Árpádot tisztelték itthon és külföldön is"


Kik? Pl. te. Én meg nem.


"ráadásul gyönyörűen, értelmesen beszélt"


Szerintem meg nem. Na és?


"és emlékeim szerint nyilvánosan soha nem emlegette, hogy melyik párttal szimpatizál, melyik párt mit igérgetett"


Épp csak mindenki tudta róla. Meg azt állította egy olasz lapnak, hogy Antall diktatúrát fog bevezetni és nem lesz választás. Mert Antall egy fasiszta.


"hanem megpróbálta hazánkat becsülettel képviselni mindenhol"


A La Stampában, ugye?

2009. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, magad állítod, hogy nem a magyarok választották meg. Akkor miért kéne képviselnie a magyarokat? Miért nem azt, aki megválasztotta?
2009. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%

Sólyom László a Magyarországot képviseli. Ő az államfő, akit 5 évre a parlament választ az alkotmány szerint.

Ja és az a " fideszes Viktor" becsületes nevén Orbán Viktor -inteligenciáról csak annyit: hogy nem jut eszedbe a neve 4 évig volt miniszterelnökünk, vagy még csak azokat se tudod felsorolni hogy kik voltak az országunk miniszterelnökei akkor ne okoskodj olyasmibe amihez nem értesz- egy személyben hogy szavazta volna meg!? =Sólymot a parlament többsége szavazta meg az mszpsekkel együtt hiszen mint tudjukm a fidesz egyellőre még nincs töbségben már 8 éve= az elmúlt 8 év egyértelműen az mszp-szdsz bűne.

2009. szept. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Tudod ha valaki sok rosszat okoz,az agy automatikusan próbálja törölni még a nevét is.


Szerintem is Göncz kiválóan végezte a munkáját,tisztességes ember.

2009. szept. 30. 10:29
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem Ausztriát írtam,hanem Ausztráliát !


Sólyom pozíciójában,nem szabadna Magyarországot rossz színben feltüntetnie.

Nem fizetnél te sem a takarítónődnek

,ha lapáttal hordaná be a házadba a szemetet,koszt az utcáról.

2009. szept. 30. 10:40
 17/19 anonim ***** válasza:

"Szerintem is Göncz kiválóan végezte a munkáját,tisztességes ember."


Amikor tisztességesen azt trejesztette, hogy Antall diktatúrát akar bevezetni? Hülye vagy, de ez mondjuk a többi szöveged alapján is nyilvánvaló.

2009. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem mi választjuk, de minket kell képviseljen: "a köztásasági elnök kifejezi a nemzet egységét és őrködik a demokratikus államszervezet felett" (bocs, ha tévesztettem az idézetben, az ALkotmányban van. Nem visszahívható, de mindjárt lejár a kinevezése. Amúgy pedig a jelöléshez elég annyi, h 35. életévét betöltött magyar állampolgár, aki rendelkezik választójoggal. Ennyit tennék hozzá, néhány válaszoló miatt.
2009. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A kérdező miért nem tűnik el az országból? Egy sitnyik, nem intelligens. Nincs rá szükség.
2009. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!