Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lehetséges, hogy autonómia...

Lehetséges, hogy autonómia lesz a vége?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy a szlováia magyarlakta részeket visszacsatolják Magyarországhoz? Elképzelhető ez????
2009. okt. 3. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Akkor most autonómia, vagy visszacsatolás? Mindegy, szerintem egyik sem elképzelhető.
2009. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Miért lenne elképzelhető?

Tudsz vmit?

2009. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Az Európai Unióban élünk, ahol elvileg eltünnek az országhatárok, szóval senki nem fog semmit csatolni sehová sem....


Más esetben sem lenne elképzelhető, mert a szlovákok nemhagynák, és ez háborúhoz vezetne.

Nekünk Magyaroknak meg nem a szlvákok, hanem bizonyos kissebbségek ellen KELLENE harcolni elsősorban.

2009. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én az autonómiával is meg lennék elégedve, de most már a szlovákiai magyarok emberi jogait, hogy használhassák saját anyanyelvüket, is elvitatják. És ehhez mit az EU mit a Magyar Állam asszisztál. Ha sz alapvető nyelvhasználati jogokat sem sikerül kiharcolni, miből gondolod, hogy az autonómiát, vagy azt hogy visszacsatolják legalább a Felvidék egy részét sikerülne elérni?
2009. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2009. okt. 4. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nincs rá esély.
2009. okt. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem,h sok szlovákiai magyar beleegyezne...a városunkban tartottak erről az autonómiáról gyűlést, össz-vissz 15 ember ha volt bent, pedig elég nagy város Dunaszerdahely...
2010. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem is tudtam róla, hogy volt DSZ-en gyűlés, pedig biztos elmentem volna. Itt lakok 8 km-re Szerdahelytől :D
2010. márc. 23. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
nem is gyűlés volt talán, inkább két fickó pofázott másik kettő meg hallgatta :D
2010. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!