Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az iskolába diákigazgató...

Szysszoo kérdése:

Az iskolába diákigazgató választás lesz. Jelölt vagyok. Mit gondoltok, hogy álljak neki a kampánybeszédnek? Miket vegyek figyelembe? Ti mit írnátok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Hát először összeírnám, hogy mik azok az ügyek amiket szeretnék véghezvinni. Aztán megkeresném azt a kérdéskört, amit a legnagyobb gondnak tartok az iskolában, és erre alapoznék.

Az ilyen típusú beszédekben mindig jó, ha csak gyengén is de támadod a többi jelölt ígéreteit (például, hogy nem foglalkoznak az általad legfontosabbnak tartott kérdéssel), ezzel sok szavazatot lehet nyerni.

Aztán lehet kicsit viccesebbre venni a figurát például megígérni, hogy fejleszted az iskola légvédelmét a papírgalacsinok ellen vagy a lépcsők helyére panorámalifeteket építetsz, ahol brazíl táncoslányok fogják az embereket koktélokkal kínálni :)


Ami még fontos kiemelni az eddigi tevékenységedet, és hogy te miért vagy alkalmas, miért vagy alkalmasabb mint a többiek.


Ha szeretnéd szívesen átolvasom, ha elkészültél - ebben nekem elég nagy tapasztalatom van.

2013. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha mindenáron győzni akarsz, mindig mondd azt, amit hallani akarnak tőled. Minél több ígéret, ígérj bármit, ne törődj vele, hogy képtelenség megvalósítani.


Ezt tanácsolná Machiavelli. :)

2013. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond el, hogy milyen rossz volt az emúttnyócév' :D.
2013. máj. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszön mindhármótoknak a válaszát mindegyikből merítettem ötlete !! :):)
2013. máj. 28. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!


Nyertél?

2013. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!