Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha Nagy-Britanniában élnél,...

Ha Nagy-Britanniában élnél, akkor a Konzervatív pártra vagy a Munkáspártra szavaznál és miért?

Figyelt kérdés
Én a Konzervatív pártra szavaznék! :)
2013. máj. 27. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:

A munkáspártnak voltak ,elég érdekes botrányai amik nálam kiverték a biztosítékot.


A konzervatívra szavaznék , de nekem ez sem elég konzervatív , nem olyan , mint Margaret Thatcher idején volt.

Így , hogy koalícióban van a liberális demokrata párttal így főleg elvesztette a hitelességét.

De ezek még mindig jobbak , mint a munkáspárt.

2013. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Munkáspártra szavaznék. A mostani DC féle konzervatív párt semmit sem ér, gyengék, jellemtelenek.
2013. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Írhatjátok bármelyik pártot de mivel nem ott éltek így nincs olyan szintű rálátásotok az ottani dolgokra mint a briteknek, így azt se tudhatjátok kire szavaznátok.
2013. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Írhatjátok bármelyik pártot de mivel nem ott éltek így nincs olyan szintű rálátásotok az ottani dolgokra mint a briteknek, így azt se tudhatjátok kire szavaznátok."


Második válaszoló vagyok, én itt élek már 4,5 éve, van némi rálátásom a dologra azért.

2013. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Nagy-Britanniában élek, bár előreláthatólag csak a 2020-as választáson szavazhatok majd először. Ezt mondjuk nem is bánom, mert őszintén megmondva most egyik pártra se szavaznék szívesen, de a körzetet ahol lakom szinte mindig a LibDem vitte, ahogy utánanéztem.
2013. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 rémuralom ***** válasza:
Igazából nem csak ez a két párt van, de én inkább a torykra szavaznék. Boris Johnson londoni főpolgármester nagyon szimpatikus.
2013. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Második válaszoló vagyok, én itt élek már 4,5 éve, van némi rálátásom a dologra azért."


Én is itt élek. Csakhogy a kérdésből kiindulva ("Ha Nagy-Britanniában ÉLNÉL") a kérdező olyan embereket kérdez akik nem élnek ott (itt), így korántsem biztos hogy elég informáltak a brit politikával kapcsolatban. (Én se fogok pl. magyar választásokon szavazni amíg haza nem költözöm)

2013. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mindengyűlölő hozzászólások mértékéből ítélve szerintem a GYK-sok kétharmada a UKIP-ra szavazna.
2013. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pro Patria ***** válasza:

Akárhol élnék, a konzervatívokra szavaznék. A saját belső piac védelmét a külföldi importtal szemben, az érdekek határozott külpolitikai érvényesítését, akármilyen nemzet szülötte lennék, mindig fontosabbnak tartanám, mint a kisebbségekkel és bevándorlókkal folytatott esélyegyenlőségi és felzárkóztatási politika.


Na és ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__4..

Egy ilyen már önmagában kizárná egész további létének időtartamárra, hogy ilyen politikai erőre szavazzak...

Ez olyasvalami, amiről nem hittem, hogy valaha is megtapasztalom. Pedig a magyar politika is szül hasonlókat.

2013. máj. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mustafa33 ***** válasza:
számít ez ott valamit is? ☺
2013. máj. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!