Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért van az, hogy a nyugati...

Miért van az, hogy a nyugati országokban ott béke van, mert tökmindegy, hogy a baloldal vagy a jobboldal kormányoz éppen, az se érdekli az embereket, hogy a konzervatívok vagy a liberálisok vannak-e hatalmon, míg Magyarországon egyik se jó?!

Figyelt kérdés
Ha az egyik nap az MSZP van, akkor az nem jó, ha a másik nap a Fidesz van, akkor meg az nem jó, és így tovább... Hogyan lehetne ezt megoldani?
2013. jún. 22. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A nyugati országokban szerinted nincs politikai harc? Ó de kis naiv vagy :)

Az miért lenne jó ha a népet nem érdekelné ki van a kormányon? Ne legyünk már agyhalott zombik akiket bárki vezethet.

Magyarországon egyik sem jó. Ez így igaz. De erről nem a nép tehet hanem a politikai elit akik körül "egyik sem jó".

2013. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszed ott fenékig tejfel?Itt háború van?
2013. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Pl:Olaszoknál miért szidták Berluszkonit?Vagy az állam fő ellen elkövetett merényletek?Puccsok?Te sem sok híreket olvasol!!
2013. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez sehol sem így megy. Maximum annyi a különbség hogy normális helyeken a pártok érdemben segítik is egymást, nem pedig ott tesznek egymásnak keresztbe ahol tudnak.
2013. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a távolság mindent megszépít
2013. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Pontosan a távolság mindent megszépít. Tudok egy távoli országot ahol nincs politikai harc, az embereket nem érdekli a politika. Ez az ország a mesés és varázslatos Észak-Korea. :D

Na jó elnézést a trollkodásért csak már a kérdés első olvasása után ez jutott eszembe és a távolságos válasz után már kénytelen voltam leírni. Örülj hogy vannak politikai harcok, ha nem lennének nem beszélnénk az amúgy semmit sem érő demokráciáról.

2013. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért ott is vannak belharcok ám.

Csak másként csinálják.


Biztosra veheted , hogy a következő amerikai választásokon az ellenzék felhasználja Obama ellen ezt az adatgyűjtéses dolgot.

2013. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Olvassál már egy-két amerikai fórumot - ugyanaz a sárdobálás megy náluk is, csak a két oldal között. Semmi különbség nincsen, ugyanaz az utálkozás, gyűlölködés, és kárörvendő röhögés, ha az utált épp elront valamit.
2013. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"Berluszkoni"


Basszus, hűha....

Szerintem ezek után inkább te is a Magyar helyesírás szabályai című könyvet olvasd. :)))))) Tudod, már alsóban is ajánlott olvasmány, úgy második osztály körül. :D :D :D

És ilyen embernek vajon mennyit érhet a véleménye, hozzáértése...?

2013. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudja leírni Berlusconi nevét nagy ügy. Én pl Ceausescu nevét képtelen vagyok magamtól leírni ( most is csaltam). Ettől függetlenül tökéletes választ adott a delikvens. Az olasz helyzettel megindokolta, hogy igenis van nyugaton is politikai harc. Hogy adjunk olyan valaki véleményére aki pusztán helyesírásilag tud kötekedni de az elhangzottakkal nem tud vitába szállni?
2013. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!