Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavazol 2014-ben?

Kire szavazol 2014-ben?

Figyelt kérdés
Kérlek titieket hogy csak 1 pártot irjatok, vélemény nélkül, ne egy hosszú szöveget, mert szeretném összesíteni.
2013. jún. 30. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Jobbik
2013. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem valószínű, hogy szavazok. Mivel nincs olyan párt, akit szívesen látnék kormányon, legfeljebb olyan pártra szavaznék, amely önállóan biztosan nem alkotna kormányt.
2013. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%
FIDESZ
2013. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
bal oldal. de még nem döntöttem el melyik párt
2013. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Kétfarkú Kutya Párt
2013. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Együtt 2014
2013. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Jobbik, bár Novák Elődöt nem bírom.
2013. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6%
Én senkire. Bár lehet, hogy ezeknél még a Kétfarkú Kutyapárt is jobb lenne.
2013. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%

Természetesen a Jobbikra. Elég volt hogy folyton ugyanazok a pártok váltogatják egymást.. Mit gondoltok, 23 évig nem volt jó, majd pont most fognak megváltozni ezek?

De nem csak azért szavazok a Jobbikra, mert nincs jobb, hanem mert tényleg szimpatizálok velük és a programjukkal.


Novák Elődöt én nagyon kedvelem, még sosem láttam senkit, aki így rájön egy csomó csalásra, meg sunyiságokra. Mindig a dolgok mögé lát, és rávilágít a dolgok rossz oldalára is, nem mellesleg talán senki nem ismeri úgy a házszabályt, mint ő. A vitáit is élvezem, mert nagyon jól érvel, és nehéz vitapartner. Itt látszik, hogy nem mindig az egyetem jelenti az észt.

2013. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén szólva fogalmam sincs...Fideszre, MSZP-re semmiképp sem, mert ugyanaz a kádári tutyimutyi gyülekezet mind a kettő. A DK érthető okokból kilőve, az E 2014 túlságosan széttárta már szerintem a lábát az MSZP-nek.


Az LMP-vel az a bajom, hogy idealista pestiek alkotják, és bár szimpatikus a párt, de 1-2 ötlete olyannyira naiv (pl. Paks lezárása - nem tudom aktuális-e még), hogy az eget rengető...


A Jobbik konzervativizmusa meg engem taszít, bizonyos társadalmi, erkölcsi kérdésekben határozottan nem értek velük együtt, ugyanakkor fontosnak tartom, hogy nevén nevezik a cigányság problémáját.


Valószínűleg az lesz, hogy az országgyűlési képviselő választásakor az LMP, önkormányzati képviselő választásakor a Jobbik jelöltjét fogom beikszelni. Vagy vice versa, attól függ, kik lesznek a jelöltek.

2013. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!