Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek most is elmarad a...

Szerintetek most is elmarad a tanarok fizetesemelese mint multkor?

Figyelt kérdés
akkor is igertek fut fat

2013. júl. 1. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem ma mondták a hírekben,hogy okt-elején már az emeltet kapják.És lesz még 1 emelés majd,azzal összesen 110e ft -vel fog emelkedni a fizujuk. Akkor már vagy 300e fognak kapni, nem rossz!!!
2013. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem igen, olyan szakszervezettel mint a pedagógusoknak van nem csodálom.
2013. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jövőre választások lesznek, így már nem húzhatják tovább az emelést.
2013. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát mivel már elég komolyan beígérték, meg választás is lesz valamennyit biztos kapnak, de szerintem jóval kevesebbet a vártnál, mivel semmilyen kivetett adó nem hozta és nem hozza be a várt pénzt, sőt az e útdíj még ront is a gazdasági helyzeten, és az az én szerény véleményem, hogy ezekből akarták volna finanszírozni.
2013. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Igen... Az én édesanyám is pedagógus, több mint 25 éve tanítja a gyerekeket egy általános iskolában és 105 körül keres. Ígérgetnek-ígérgetnek, de nincs belőle semmi.

Elég ránézni kedves Hoffmann Rózsára. Ilyen ostoba valakivel mindennek az élén. Már meg sem lepődtem mikor múltkor olvastam, hogy a parlamentben énekel...

2013. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%
A tanárok is a Fideszre szavaztak anno, szóval KUSSSSSS!!!!
2013. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

komolyan nem értem a kedves tanárokat

mért sír a szájuk? 105000 keresnek + juttatások

aki minimálbérből él meg az is csak eltengődik még ha xarul is

lehet nyafogni hogy mert ők ezért évekig tanultak de álljon meg a menet kinek a pénzén?

2013. júl. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó? Juttatások? A két diplomás kap 105 ezret, "plusz" 4-6 ezret.

Megnézném, mi a jobb, hogy nem "te pénzeden tanultak" volna, vagy, hogy a gyereked sík hülye legyen, alap ismeretek nélkül.

Nem hiszem, hogy a tanárokat kéne szídni...

2013. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!