Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Baloldali vagy jobboldali...

Baloldali vagy jobboldali vagyok, illetve melyik párt áll hozzám a legközelebb az alábbi nézetek közül?

Figyelt kérdés

- halálbüntetés visszaállítása,

- adók csökkentése,

- átlagfizetések és nyugdíj emelése,

- sorkatonaság visszaállítása,

- polgári jogállam,

- a kettős állampolgárság megszüntetése,

- mindenkinek kötelező lenne megkeresztelkedni-még ha nem is vallásos, de legyen megkeresztelkedve,

- illegalizálni kellene a drogokat és a szórakozóhelyeket,

- az abortusz az eutanázia, a melegházasság és a nyílvános szeretkezés elutasítása,

- a válások számát csökkenteni, ugyanis mindennek az erőforrása a család,

- a gazdaság fejlesztése,

- társadalmi igazságosság,

-ingyenes oktatás bevezetése a szegény és a kitűnő tanulók számára,

- a magyar kultúra felvirágoztatása és széterjesztése a földön,

- hazaszeretet,

- a vallásnak nagyobb szerepe legyen a közéletben,

- legyen béke a Földön.


2013. aug. 6. 21:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

De nem lépne ki az Eu-ból rögtön, csak ha sikeresen nyitnánk a Keleti nagyhatalmak felé (Törökország, Oroszország)

Egyébként az Eu kihasználja ezt az országot

2013. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Aha, tehát az EU-ból való kilépés ellen vagy, de támogatnád a halálbüntetés visszaállítását.

Még nem alakult meg az a párt, amelyik Neked való.

2013. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Igazából a pontjaid felét alapvetően ellenezné az EU, de te tudod, akkor támogasd az EU-t. :D
2013. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Na jó, de egyelőre nem tudja a kedves Kérdező, hogy merről támogassa az EU-t! :)
2013. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Sem balos, sem jobbos, sem normális nem vagy ha ezeket komolyan is gondolod.

Szerintem nem, hanem kiválogattál néhány nagyon ütős "gondolatot" mindenhonnan ( az utolsó a legjobb, az valami szépségkirálynő választásról jöhetett: woldpeace) és most lesed ki hova sorol.

2013. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

A Magyarországon leginkább elterjedt egydimenziós értékelés szerint erőssen jobboldali, de semmiképp sem szélsőjobb. Az ultrakonzervatív felfogás ugyanis nem egyenlő a szélsőségességgel.


Az ennél jóval értelmesebb, Magyarországon kevésbé elterjedt kétdimenziós értékelés szerint én baloldali (nem egyenlő a nálunk használatos "baloldal" kifejezéssel) konzervatívnak mondanálak.


Ajánlom neked a következő oldalt: [link]


Amúgy Magyarországon tényleg a Jobbik képvisel hasonló, bár valamivel szélsőségesebb ideológiát, de az uniópártiság olyan fontos tényező lehet, ami miatt szerintem inkább megérné várni egy hasonló gondolkodású, de ma még nem létező pártra.

2013. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Én ezalapján konzervatívnak számítok
2013. aug. 7. 08:59
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem számítasz ez alapján sem konzervatívnak, csak van egy-két dolog, amit a konzervatívok is vallanak.

Az adók csökkentése nem konzervatív elv,a kettős állampolgárság megszüntetése sem, a szórakozóhelyek illegalitása sem. A vallás kötelezővé tétele sem az és nem sokan hisznek a kötelező sorkatonaságban sem.

2013. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


szerintem ez a te pártod, töltsd ki, és meglátod: [link]

2013. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Jobboldali vagy. Remélem nem alapítasz pártot, már bocs.
2013. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!