Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért szavaztok Orbánra?

Miért szavaztok Orbánra?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom megérteni, hogy miért????? Miért jó ez az ember???? Mit tesz ő ami jó nekünk??? SEMMIT!!! Csak ami nekünk rossz!! Csak egy okot mondjatok, csak egy okot ami miatt rá szavaztok!!! Rosszul vezeti az országot!! Normális egyátalán, hogy bevezeti a kötelező napközit?? Egy elsős mondjuk akinek szüksége van ebéd után alvásra az hol alszik, és ha szüksége van az anyjára a tanuláshoz?? És aki ebéd után haza megy és nem áll neki egyszerre tanulni mert túl fáradt hozzá??? MIÉRT SZAVAZTOK RÁ????????????????????????

2013. aug. 30. 09:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Én sem értek egyet a kötelező napközi bevezetésével, Orbánt sem védem, de a hozzád hasonló nyálverő idiótákból is elég lenne már. Tegyünk valamit, oké! De azzal, hogy habzó szájjal mindenki jobbra-balra szidja Orbánt, még nem jutunk előrébb, csak veszekedést szítotok. Egyébként pedig nem óvodáról van szó, hogy mindenki anyuci mellett aludjon a suli után...
2013. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

kedves kérdező!


aki orbán viktorra szavaz, annak szerintem csak egy oka van, mszpfóbia

2013. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Miért szavaztok Orbánra?

Miért szavaztok Gyurcsányra?

Miért szavaztok Bajnaira?

Miért szavaztok Vonára?

Miért szavaztok?

2013. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

Inkább miért nem szavazok rá?


Mert nem voltam vak az elmúlt 3 évben

2013. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

Most komolyan az az ország legnagyobb problémája, hogy az általános iskolásoknak tovább kell suliban maradniuk?

Egy elsős meg már nem alszik ebéd után, és nem sír, hogy az annyát akarja, vagy ha még is kell neki ilyen akkor még nem iskolaérett, húzzon vissza az oviba még egy évet.

Egyébként meg én kb 4.-ig voltam napközis. Eláruljam mi volt ott? A rendes órák után megindultunk ebédelni, aztán kb megcsináltunk a leckét bemutattuk a tanárnak és onnantól már csak kártyázás meg foci volt azt annyi. Emellett voltak ilyen kézműves cuccok meg különtesi.


Sajnálom, de én a Fideszre fogok szavazni, mert ezt a pártot tartom jelenleg a legjobb választásnak.

Kezdjük például ott, hogy a többi párt programja annyi, hogy "csak ne a Fideszre", emellett semmi elképzelésük nincs, hogy mit is szeretnének csinálni, csak annyi, hogy kivezetnék az egykulcsos adót, amivel ha nem hozzák vissza az adójóváírást akkor mindenki NAGYON ROSSZUL FOG JÁRNI.

Mi van az ország valódi problémáival? Hogy céget alapítani és működtetni még mindig egy emberkínzás Magyarországon?! Nekem is Szlovákiában van a cégem.

2013. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy meg nagyon erősen relatív, hogy mit értünk azon, hogy gyoromba dönt a gazdaságpoltika.

[link]

2013. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

Utolsó inkább szavazz a Jobbikra


Mindenki jobban jár velük

2013. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
7-es vagyok az előzőt az 5-ösnek szántam
2013. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Létezik még olyan, hogy Jobbik? Vagy a belső gyűlölködés nem szakítottam még szét?
2013. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Hát én nem szavazok orbánra. És másra sem. Jelenleg nincs olyan párt, aki rendet tenne korrekt módon az országban. Mindenki a lenyúlásért akar hatalomra jutni. Sajnos. Én meg velem egyetemben sok hülye nem politizálunk, nem alapítunk pártot, és naivan hiszünk még abban, hogy talán majd valaki mégis lesz, aki tisztességes módon kormányozna... Vessünk magunkra, ha ilyen hülyék vagyunk és nem vágunk bele mi is aktívan a politizálásba!


Ha elmegyek szavazni, akkor az valószínű ellenszavazás lesz a nagy pártok ellen. Hogy kisebbek bejuttatásával nagyobb legyen a visszatartó erő amikor az uralkodó nyúlni készül...

2013. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!