Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Én indíthatnák pártot, és...

Én indíthatnák pártot, és bekerülhetnék a parlamentbe?

Figyelt kérdés
Magamról annyit hogy 40 év körüli kopasz magas vékony kecskeszakállas fazon vagyok, szigorú de komoly tekintettel. Foglalkozásom szakács. A környezetemben mindenki tisztel. A pártom neve Mybyt frakció lenne. Családomat tekintve egyiptomi gyökerekkel rendelkezem. Azért szeretnék saját pártot mert szerintem a mostani pártok közül mind korrupt.
2013. szept. 15. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hajrá, én szurkolok neked
2013. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én rád fogok szavazni!
2013. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos begyűjtenél pár voksot a pesti araboktól is ha jól sáfárkodsz. Gyerekkoromban én is támogattam egy Voks Humana nevű 20 személyes pártot, amin ma már csak mosolygok. Lehet a Tiéd máshogy sülne el. Nem tartalak vissza.
2013. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Indíthatnál. Csak be kell tartani a törvény feltételeit.

Bekerülhetnél. Csak le kell folytatnod egy olyan kampányt, amellyel eléred az 5%-os választási küszöböt.

Ha a személyes véleményem érdekel, jelen körülmények között erre semmi esélyed.

2013. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ozmium42 ***** válasza:
30%
Feltétlenül bojkottálok minden pártot, de még ha nem is tenném, a tiéd akkor is több sebből vérezne. Nincs programod, az egyetlen dolog, amit fel tudsz hozni, hogy a többi az sz*r, és ráadásul még nem is vagy magyar etnikumú. Becsülöm ugyanakkor, hogy legalább ez utóbbi dologban nyílt lapokkal játszol.
2013. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kane, te vagy az?
2013. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatásotokat! 4: jelen körülmények között biztos vagyok benne, hogy meg tudnám győzni az embereket arról, hogy rám szavazzanak, és nem hazugságokkal! Én kimondanám a dolgokat, és mindenki tudná, hogy a Mybyt az igazi! 5: én mindenben nyílt lapokkal játszok, egyébként miből gondolod, hogy nincs programom? Olyan programom van amire mindenki azt mondja hogy így kell csinálni. 6: nos egyik alteregóm Kane.
2013. szept. 17. 15:24
 8/12 anonim ***** válasza:

"lyan programom van amire mindenki azt mondja hogy így kell csinálni."

Ilyen nem létezik!


"Én kimondanám a dolgokat, és mindenki tudná, hogy a Mybyt az igazi!"

ezen csak röhögni tudokXD

2013. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és mégis honnan jött ez a Mybyt
2013. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mybyt: mybyt yybyt bybyt yybyt tybyt. Ennek a jelentésébe viszont már ne menjünk bele azt javaslom.
2013. szept. 18. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!