Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Közvéleménykutatás! Fidesz,...

Közvéleménykutatás! Fidesz, Jobbik, MSZP, egyébpárt. Melyikre szavaznál 2014-ben? Minimum egy okot, hogy miért lesz neked elméletileg (gyakorlatban, ahogy észrevettük már nem mindig úgy sikerül) jobb és az országnak, ha arra szavazol!

Figyelt kérdés

2013. okt. 15. 11:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Egyikre sem, mindegyik párt annyira szar hogy az már hihetetlen. Tökmindegy melyik kerül hatalomra, fidesz, mszp, jobbik, stb. mindegyik borzasztó jövőképet fest Magyarországra nézve.
2013. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
x program, mert értelmes.
2013. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Kétfarkú Kutyapárt, mert szeretem a sört.
2013. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Valamelyik kisebb pártra. Mert akkor én elmondhatom magamról, hogy MEGPRÓBÁLTAM FEJLŐDNI.


Többiek meg maradjanak csak 24 éves körforgásban.

2013. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

demokratikus ellenzék összefogásra, mert csak azt tudjuk eldönteni, hogy maradjon-e Orbán vagy menjen


aki a demokratikus ellenzéki összefogásra szavaz az változást akar


aki nem, vagy egyáltalán nem szavaz, Orbánt tartja hatalmon


személy szerint a MOMA-ra szavaznék, elolvastam a programjukat, nagyjából egyet is értettem, tetszik a stílusuk, hitelesek a személyek, és egyetértek az értékrendjükkel


tekintve, hogy a MOMA nem kér mandátumot, felkérte a rájuk szavazókat, hogy az EGYÜTT-re adják a voksukat, ezért valószínűleg az EGYÜTT-re fogok szavazni

2013. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Tudom naivság, de szeretnék hinni abban, hogy lehet más a politika!

Mert amit eddig bemutattak nekünk... hát ne is beszéljünk róla.

2013. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

2014-ben én egyértelmű, hogy a Fideszt fogom támogatni a szavazatommal.


Bemásolom az egyik korábbi hozzászólásomat, amivel ezt megindokolom:

Végre van egy olyan kormányunk, ami az embereket szolgálja és nem a bankokat és a multikat. Rengeteget tettek az országért az elmúlt években, és amikor azt hittük, hogy ezt nem lehet fokozni, akkor bevezették a rezsicsökkentést. Bár a kormány nem hibátlan, de tisztességesen irányítja az országot, erősödik a forint, a gazdaság ismét visszaállt a régi kerékvágásba, és a magyar családok nyugodtan gondolnak a jövőre, mivel nincs többé bizonytalanság és nem kell attól félni, hogy milyen áremelésekkel és megszorításokkal akarják megkeseríteni az emberek életét, mint az MSZP 8 éve alatt.

A Fidesz szembeszáll azokkal, akik anno az országunkon élősködtek, és hiába próbálják a brüsszeliek megvédeni a kedvenceiket, mi nem vagyunk a szolgáik.

2013. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Dávid ***** válasza:
70%

Ez előző válaszadó "kissé" elfogult:)


Ezek csak pozitívumok.

Valóság: tízmilliárdokat lop Simicska, a dohánymutyinál a trafikokat korrupt fideszes pártkatonák és rokonaik kapták, csak a fideszes Közgép építkezik Bp-en és a gazdasági növekedés nulla.


A MoMa Modern Magyarországért pártot támogatom majd (érdekes, hogy itt a kommentelők között is voltak, akik ezt írták:)


Az MSZP 8 éve borzalmas volt, majdnem összeomlottunk. soha többet.

2013. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Joe Makepeace ***** válasza:
Néha az ember úgy érzi, hogy a Holdon is van egy Magyarország...
2013. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Joe Makepeace ***** válasza:
Én is a "kissé elfogult" kommentelőnek címeztem a hozzászólásomat, csak nagyon egyszerre küldtük el
2013. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!