Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mindenféle előítélettől...

Mindenféle előítélettől mentesen Kaposvár polgármesterének személyével és munkájával kapcsolatban kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Mivel sokan mondják, hogy csak egy bábú vagy épp egy bohóc vagy épp igenis egy meghatározó szereplő a város életében stb... Mind pozitív mind negatív oldaláról meg szeretném ismerni. KÉREM CSAK VALÓS ADATOK ÉS SZEMPONTOK ALAPJÁN VÉLEMÉNYEZZÉ(te)K!
2013. okt. 20. 21:00
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Nagyon tévednek azok akik bábként tekintenek rá, bár ő is hangoztatja az épp aktuális FIDESZ-es szlogeneket, de ezt minden párt elvárja a vezető beosztású embereitől. A FIDESZ-es kampánybeszédei csak színjátékok. Ő egy elég öntörvényű, mondhatni karrierista típus, sohasem játszottak volna szerepet a pártok az életében, ha nem ezek jelentették volna számára a "felemelkedést". Nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy Szita Károly csak névleg tagja a FIDESZ-nek, félreértés ne essék, itt nem arról van szó, hogy más vonalat szívesebben képviselne, ő nem egy politikus alkat, mondja amit elvárnak tőle de ennyi. Ez látszólag ellent mond az első kijelentésemnek miszerint nem báb, de nála nem erről van szó, elmondja a kötelezőt és közben megy a saját elképzelései után. Nagy hibája, hogy mindent maga akar irányítani, kézben tartani pedig tehetséges emberek veszik körül, néha meghallgathatná őket is. Óriási a teherbírása, ő 24-órában polgármester, mindenhol ott van és hiszem, hogy a város fontos számára, az viszont már más kérdés, hogy mennyire hatékony, vagy, hogy más jobban csinálná e. Mint embert én kedvelem, de nekem nem főnököm, a beosztottai viszont egyre gyakrabban kritizálják. Magán véleményem: Szerintem szétszórt és fáradt, hátrébb kellene ülnie.
2013. okt. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!